anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ja zmienie edytowąć ilość produktów zestawie

hardybejs
#12 Orędownik#

yskakjje bład w edycji ilośc produktów  zestawie   gdzie  znajde   takie  pole  przy  edycj i jak je wyłaczyć bo to  jest c hore

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

hardybejs
#12 Orędownik#

nie to jest chore teraz sie  nie da edytowąc zestaw  nieno wy macie naprawde  chore pomysły wprowadzacie coś, co jest nieprzygotowane---kupa  śmiechu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hardybejs Cześć. Są to ustawienia nowych zestawów produktowych. Parametr Liczba sztuk w zestawie oznacza, z ilu sztuk danego produktu składa się pojedynczy zestaw. Wyświetlamy tę rubrykę przy każdym produkcie w zestawie.

Tego parametru nie należy mylić z Liczbą sztuk, czyli stanem magazynowym. Jeśli się wyczerpie, oferta zakończy się lub wznowi – zależnie od ustawień.

Przykład: Twój zestaw zawiera 1 produkt – opakowanie z 4 długopisami. Masz 2 produkty w zestawie, czyli 8 długopisów. W parametrze Liczba sztuk w zestawie podajesz: 2. W magazynie masz 10 takich zestawów: czyli 20 produktów i 80 długopisów. W parametrze liczba sztuk podajesz: 10.

Jeśli chcesz wyłączyć nowy widok wystawiania, to w formularzu wystawiania wystarczy, że klikniesz w przycisk [wyłącz nową funkcję].

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

njagorszże  nie moge  teraz tego edytować pokazuje mi bład  ilość sztuk w z zestawie  a niema takiego pola aby to zmienić

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

sprzedaje 1 sztuke chce ja sprzedać w  zestawie    4szt, ile mam wpisać  Ilosć sztuk  i ilość sztuk w zestawie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hardybejs 
Liczba sztuk w zestawie: 4 
Liczba sztuk: w zależności od tego ile masz takich zestawów na magazynie.

Jeśli wyskakuje błąd, to prześlij mi zrzut ekranu, podaj numer oferty i przekażę to do Działu Technicznego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

hardybejs_0-1650096187384.png

 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

NIE MA TAKIEGO POLA ABY TO ZMIENIĆ I WPISAĆ

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  WYSŁAŁEM PRNTSCR gdzie mam to zmienić w edycji na rózne sposoby sprawdzam i takiego pola nie ma aby cokolwiek wpisać?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hardybejs Przesłałam Twoje zgłoszenie do Działu Technicznego - sprawdzimy dlaczego nie widzisz pola "Liczba produktów w zestawie". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

tyak nie ma takiego pola

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Powiem tak dziś rozmawiałem z waszym pracownikie 90 minut 30 minut wałkowałem z nim ta sprawe  i myslalem podobnie do mnie, po co zatem znowu w  ilosc  wu stawieniach sprzedaży  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  w parametrach , w ustawieniach s   przedazy pytam sie pbo to jakies jaja sa-  dublować 2 razy-chce sprzedać4 szt tyle mam w ofercie nie jest to żaden zesta tylko poprostu sprz edaje 4 sztuki posiadam ich 400 i  tyle  chce sprze d ać czyli  100sztuk x 4      sztuk, ile mam w  pisać w  paramattrach sprzedaż :ilość :,ilość sztuk w ofercie oraz  w ustawieniach sprzedaży liczba sztuk- chce być pewny wasz niekompetencji i głupoty

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hardybejs W ofercie 12034644625 zaznaczyłeś, że wystawiasz komplety zamiast sztuk, natomiast w parametrach masz ustawione 1 dla "Liczba sztuk" oraz 11111 dla "Liczba sztuk w ofercie".

Musisz to poprawić - jeżeli wystawiasz pojedyncze sztuki, to musisz zakończyć ofertę i wystawić ją na nowo poprawiając ustawienia sprzedaży w ofercie. Jeżeli to komplet, to musisz poprawić wskazane parametry "Liczba sztuk" oraz "Liczba sztuk w ofercie".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów