anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo trwa weryfikacja konta?

juro011
#1 Nowicjusz#

Witam. Przelałem 4 czerwca -1 zł  do weryfikacji konta i uzupełniłem wszystko jak należy i nadal jestem weryfikowany. Znikają mi aukcje i się nie wznawiają . Proszę o szybką interwencję.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@juro011 Przekazałam Twoją sprawę do weryfikacji. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@juro011 Dostałam potwierdzenie, że konto zostało zaakceptowane 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Dobre-Klocki
#2 Obserwator#

To sobie poczekasz... Musisz się nastawić na dziesiątki rozmów telefonicznych, zbywanie, odsyłanie, generalnie to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Wprowadzają nową metodę weryfikacji konta i konta do wypłat żeby "przyspieszyć" proces, i tak przyspieszyli że czekałem tydzień i od 4 dni codziennie maile i telefony i allegro odsyła do przelewy24, przelewy24 odsyłają do allegro, jeden zgania na drugiego a to że przelew nie doszedł, a to że nie odpowiedzieli na wniosek... Dzisiaj po jednej rozmowie z kimś z allegro, gdzie Pani po 40 minutach (!) rozmowy dalej nie rozumiała o co chodzi i stwierdza, że jednak musi przekazać sprawę do innego działu już mi ręce opadły, na szczęście w końcu po kilku godzinach trafiłem na kompetentną i bardzo miłą Panią która w kilka minut poprowadziła sprawę od początku do końca. Takie ułatwienie i "przyśpieszenie" 

oznacz moderatorów