anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dosłać towar do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Witam. Dostałam informację od kupującej  że brakuje jednej pozycji z zamówienia (bardzo prawdopodobne że się pomyliła, bo paczka  była bardzo duża). Zamawialam że startem do paczkomatu. Chce dosłać w taki sam sposób. Nadaje przez managera.paczkomaty (nie mam umowy). Jak mam nadać na te same dane paczkę (wie że będzie odpłatna). Jak wchodzę w zamówienie to się nie da, a  jak chce ręcznie nadać w managerze  to przez maila  allegrowego dostaje info że mam to zrobić przez zakładkę allegro 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
xyz96
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl Najprościej nadasz bezpośrednio ze strony InPost, poza Allegro. Nie będzie żadnego problemu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 będzie problem z adresem e-mail odbiorcy. 

barwyflory_pl poproś klienta o właściwy adres e-mail klienta , wówczas nadasz przez managera przesyłek lub bokera .,.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Nie wiem dlaczego ale jak dodaje  gotują numet zamówienia to mi odrzuca 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl  a pojawia się jakiś komunikat przy tym odrzuceniu? Spróbuj proszę odświeżyć stronę lub prześlij numer zamówienia na adres spolecznosc@allegro.pl  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Screenshot_20211012-104847_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Wyslalam maila 

oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Szczerze mówiąc liczyłam że jest opcja by wysłać to za 8,99   a  nie w regularnej cenie 12,99 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl umowa z Inpost jest rozwiązaniem Twojego problemu .... to na przyszłość .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Nie będzie problemu. Sprzedawca musi podać prawidłowy e-mail, a nie udziwniony i zniekształcony przez Allegro, to chyba oczywiste.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 właśnie

oznacz moderatorów
7-MALY-7
#10 Popularyzator#

W MP Inpost, przejdź do zakładki "wygenerowanych" listów, będziesz miała tam już wystawioną etykietę. Do tego zamówienia, wystaw z tamtego poziomu kolejną etykietę. Możesz tak do każdego zamówienia domawiać paczki, jednak już nie jako SMART. Nie będzie problemu z mailami i numerami zamówień.

oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Tak właśnie próbowałam zrobić. Znalazłam tą przesyłkę starą ale nie ma tu nigdzie opcji ponowienia... albo nie widzę 

oznacz moderatorów
7-MALY-7
#10 Popularyzator#

Zaznaczasz kwadracik na lewo od tej pozycji, potem jedziesz na sam dół strony, wybierasz sposób nadania - na przykład paczkomat, wybierasz paczkomat nadawczy, następnie przycisk "przygotuj".

U mnie tak jest, sprawdziłem właśnie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl dokładnie jak pisze @7-MALY-7.
Powinnaś wejść w "import Allegro InPost" zaznaczyć "wygenerowane" pojawią się Twoje wszystkie etykiety. Znajdujesz to zamówienie (możesz wyszukać po loginie kupującego). Następnie proszę zaznacz kwadracik przy tym zamówieniu (jak na zrzucie): 

la_nika_0-1634030648674.png
Pamiętaj oznaczyć, że akceptujesz regulamin i kliknij "przygotuj". Daj proszę znać czy się udało?

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
IRTrack_PL
#8 Zapaleniec#

Nie, nie ma czegos takiego niestety u mnie rowniez sie nie da i mam dokladnie ten sam problem.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@IRTrack_PL Czy możesz przesłać zdjęcie lub zrzut ekranu jak to u Ciebie wygląda? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
IRTrack_PL
#8 Zapaleniec#

MAM! Dobra juz wiem gdzie robilem blad - trzeba wejsc w Allegro - import i przefiltrować jako wygenerowane! Dziekuje, sorki za moja ślepotę 🙂

oznacz moderatorów