anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak kupić po zakończonej licytacji

Client:101865778
#1 Nowicjusz#

Jak kupić przedmiot z zakończonej licytacji który trafił chyba do archiwum? nie znam się jak to działa. Są zdjęcia jest skromny opis ale nie ma możliwości kupna ani kontaktu. Bardzo proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:101865778  jeżeli, sprzedaż jest zakończona to raczej już się nie da kupić 😀 Możesz spróbować skontaktować się ze sprzedawcą przez centrum wiadomości. Jeżeli faktycznie sprzedaż się zakończyła i nie było ofert kupna to może jeszcze ma ten przedmiot. Albo poszukaj w ofertach tego sprzedawcy może wystawił to samo, ale w innej ofercie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz do sprzedającego bo jak nie było ofert kupna zapewne się  się odnowi.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najlepiej spróbuj się skontaktować ze sprzedawcą i jeśli jeszcze ma ten przedmiot to umówcie się na konkretny termin (dzień ,godzina) i niech on ją wtedy wystawi dla ciebie w opcji KUP TERAZ. Też tak nieraz wystawiam jak coś mi się nie sprzeda a jest na to chętny.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:101865778 Jeśli znasz nick sprzedawcy, napisz do niego tu; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message i zapytaj go o ten przedmiot.

Jeżeli nie znasz nicka, kliknij w archiwum "aktualne przedmioty sprzedającego". 

oznacz moderatorów