anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program Szybkich Dostaw Inpost

koloroweNitki_pl
#9 Pomysłodawca#

Proszę o informację dotyczącą poniżej sytuacji :

Klient zakupił i opłacił przedmiot o godzinie 15.59 dnia 17.11.21. O godzinie 17.11 tego samego dnia została wygenerowana etykieta i paczka została nadana w paczkomacie. Godziną graniczną dla mojego paczkomatu jest godzina 16.00 i po tej godzinie WSZYSTKIE nadane paczki (Allegro) nie są w ogóle odbierane - słowa kuriera : jeżeli paczka została nadana  minutę po 16 on nie otworzy skrytki i nie wyjmie przesyłki.

Ostatecznie paczka została wyjęta przez kuriera następnego dnia - 18.11.21 a klient otrzymał przesyłkę 19.11.21

Moje pytanie zatem brzmi : jak mam zmusić kuriera żeby odebrał paczki wysłane po godzinie 16 ? Często przyjeżdża i o 18 godzinie ale paczek z Allegro nie wybiera tylko zostawia na następny dzień. Jak mam spełniać warunki waszego programu skoro nie mam na to wpływu?? Mam zawozić przesyłki bezpośrednio do sortowni ?? Co z tego że nadam w sobotę czy w niedzielę jeśli kurier i tak odbierze w poniedziałek?? Tak jak ktoś słusznie zauważył większość zakupów jest w godzinach wieczornych więc sprzedawca nie jest w stanie sprostać waszym warunkom aby "załapać" na "rabaty"...z zewnątrz niby fajny ten program ale od środka zepsuty 😞 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@koloroweNitki_pl  Każdy przewoźnik ustala godzinę graniczną nadawania przesyłek. Sytuacja, którą opisałaś, nie jest więc odosobnionym przypadkiem. Program Szybkich Wysyłek ma jasno ustalone zasady i dotyczy jedynie paczek nadanych (zeskanowanych) w dniu zamówienia. Bonus możesz więc otrzymać za przesyłki dostarczone do paczkomatu przed godziną 16:00.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów