anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam ustawić urlop?

MAMY ROZWIĄZANIE!
STREFA_DOBRA_AP
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@STREFA_DOBRA_AP, wystarczy, że przejdziesz do zakładki Urlop i zaznaczysz datę jego rozpoczęcia i zakończenia. Na koniec kliknij w "dodaj". Więcej przydatnych informacji znajdziesz w linku od @LEW433. 🙂 

Pamiętaj, że komunikat ten należy ustawić na 7 dni przed rozpoczęciem planowanej nieobecności.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
STREFA_DOBRA_AP
#7 Wielbiciel#

Dzięki! A jest opcja chorobowego? Jestem przeziębiona i nałożyli na mnie obowiązkową izolację. Nie mogę wyjść z domu do czasu wyniku testu i nie mam jak zrealizować zamówień, dlatego potrzebuję opcji od zaraz, a nie za 7 dni?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@STREFA_DOBRA_AP, w takim przypadku masz możliwość zakończenia i wznowienia ofert - do 60 dni możesz je wznowić grupowo i zachować ich popularność (tu dowiesz się więcej na ten temat).

Funkcja urlopu nie jest rozwiązaniem w nieplanowanych i losowych sytuacjach, ponieważ nawet podczas zaplanowanej nieobecności musisz na bieżąco uzupełniać listy przewozowe.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

A jeżeli ustawiłbym sobie urlop na 14 dni, a chciałbym go skrócić to jest taka możliwość, aby to zrobić w ustawieniach, że już wróciłem urlopu? 

oznacz moderatorów
Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Ok, już widzę, że mogę. Nie mogłem znowu znaleźć tej zakładki "Urlop", aby to sprawdzić. 

oznacz moderatorów
Taboro
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry

Proszę o graficzne, przystępne 😉 przedstawienie jak dostać się do zakładki umożliwiającej zakończenie i wznowienie ofert : a —->b ——> c ——> d ——> e

szukam, szukam i znaleźć nie mogę 😞

Czy funkcja ta działa również na Allegro Lokalnie lub z automatu ustawienie obejmuje i All i All lok . ?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Taboro Te opcje są dostępne w zakładce Mój asortyment. Możesz koszystać z grupowego zarządzania ofertami albo z szybkich akcji, szczegóły znajdziesz w tym artykule.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów