anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poprawić statystyki odpowiedzi na wiadomości od klientów?

GrowStore
#8 Zapaleniec#

Przeoczyłem jedną wiadomość na allegro i statystyki mi drastycznie spadły do 84% odpowiedzi w terminie. Jak teraz mogę to podnieść . Nie mogę czekać aż ktoś napisze. Jakieś pomysły?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Czytałem tu na forum że koledzy pomagali.😄

oznacz moderatorów

GrowStore
#8 Zapaleniec#

Jeśli ktoś chciałby to chętnie popiszę w centrum wiadomości 🙂

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

a prywatnego konta nie masz? 🙂

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Kup autorespondera.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@GrowStore sprawdziłam Twoje dane dla miary "terminowych odpowiedzi na wiadomości od kupujących", Obecnie masz dosyć mało wiadomości od kupujących - 8, a na 1 z nich odpowiedziałeś po terminie, dlatego ta jedna wiadomość ma tak duże znaczenie. W Twoim wypadku pozostaje zaczekać na nowe wiadomości i udzielić na nie odpowiedzi w terminie. Pamiętaj, że bierzemy pod uwagę dane z ostatnich 30 dni, zatem po tym czasie nie są wliczane już do statystyk. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

GrowStore
#8 Zapaleniec#

Tak wiem, że na jednanie odpisałem, bo mi się nie świeciły wiadomości i jakoś przeoczyłem. Dlatego pisałem wcześniej, że to jest parametr, którego ciężko poprawić samemu. Dlatego proszę innych użytkowników o zadawanie pytań odnośnie mojego asortymentu. Nick na allegro GrowStore

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Proszę bardzo.

oznacz moderatorów