anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak prawidłowo opisać sprzedawany przedmiot?

Client:82901575
#1 Nowicjusz#

Dlaczego allegro to jest takie dno? Sprzedałem coś wirtualnego, kupujący twierdzi, że kupując aukcję myślał, że dostanie coś kompletnie innego, allegro zwróciło mu z POK a ja mam płacić teraz do POK ponieważ przez kupującego widzi mi się, że myślał co innego poniweważ aukcja nie była może zbyt zrozumiała to pomyślał, że dostanie cokolwiek innego a ja mam teraz płacić do POK. To są jakieś żarty, ale wiem jak wykorzystać tą lukę to łatwego zarobku, z każdego pieniądze można zrobić 2x tyle w 2 tygodnie. Nie polecam ogólnie allegro, najgorszy portal, niedługo zostanie zaatakowany a w ciągu 2 miesięcy upadnie.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

KostekMax
#10 Popularyzator#

Ide po popcorn🤣

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Client:82901575 precyzując, sprzedawałeś za 300 zł wirtualny przedmiot o nazwie "Nóż CS:GO Nóż składany Jasne wody prosto z fabryki", a następnie w dyskusji założonej przez kupującego przekonywałeś go, że kupił zdjęcie tego przedmiotu z gry, a nie sam przedmiot, argumentując to w ten sposób, że sprzedaż przedmiotów do gry jest zakazana w regulaminie Valve (operatora gry).

Ta metoda "handlu" jest nam znana od początku sprzedaży wirtualnych przedmiotów do gier na Allegro, chociaż ten wariant, w którym sprzedający bez żenady odsłania swoje intencje w treści dyskusji (nazwałbym go "na bezczela") spotykamy dość rzadko. Widzę, że Twoje konto w Allegro jest już zablokowane i obawiam się, że ta blokada nie będzie zdjęta. Jesteś też oczywiście zobowiązany do zwrotu pieniędzy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów