anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozpocząć rozmowę na czacie z konsultantem Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fashiamem
#7 Wielbiciel#

Witam czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć w jaki sposób mogę rozpocząć rozmowę na czacie z konsultantem allegro szukałem wszędzie niestety nigdzie nie mogę tego znalezć.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
JCD_Man
#9 Pomysłodawca#

Ale gdzie na allegro.pl/pomoc/kontakt jest czat?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JCD_Man W zależności od tego, który temat rozmowy wybierasz, a także z którego widoku formularza korzystasz, czat znajdziesz tutaj (zaznaczyłam na zrzutach): 

ko_alka_0-1659541978592.png

W nowym widoku musisz najpierw wpisać swoje pytanie, a dopiero później wybrać sposób kontaktu:

ko_alka_1-1659542108158.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
JCD_Man
#9 Pomysłodawca#

Aha, dzięki. Wcześniej było odwrotnie i to trochę dziwny sposób żeby najpierw pisać treść pytania a potem dostać ew. możliwość kontaktu, więc to mnie zmyliło.

W tym formularzu powinno być gdzieś napisane, że formy kontaktu będą dostępne po wpisaniu zapytania.

vivaldi - 2022.08.03_18.06.50.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JCD_Man Bardzo dziękuję za tę uwagę, przekażę ją do odpowiedniego zespołu. A dzięki temu, że najpierw wpisujesz treść pytania, możesz szybciej otrzymać odpowiedź, bo trafi ono do eksperta Allegro w danym temacie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

Nie, nie trafi. Ba- "eksperci" nawet tego nie czytają bo mając od razu pytanie nadal pytają w czym mogą pomóc 😂

oznacz moderatorów
dawid-1931
#7 Wielbiciel#

te wasze linki to można w du......  wsadzić dajcie konkretny numer żeby z kimś pogadać bo nie moge się dowiedzieć z jakiej racji allegro zabrało moje pieniadze za zakupy w pay za które prędzej zapłaciłem ale musiałem zwrócić

oznacz moderatorów
LiberoAroo
#7 Wielbiciel#

Witam. Dawno temu założyłem konto na Allegro były to początki Allegro i przez tyle lat miałem je one teraz chciałbym do niej wrócić mam dwuetapową weryfikację niestety numer na który przychodzi mi SMS mówią po prostu nie ma takiego numeru Czy jest szansa odzyskania tego konta i jak?

oznacz moderatorów
miloszmatuszak
#1 Nowicjusz#

to już nie aktualne - nie można skontaktować się na czacie i szybko rozwiązywać problemów i awarii

oznacz moderatorów
JCD_Man
#9 Pomysłodawca#

Czemu nie? U mnie czat dostępny.

Problemem to jest (i to absurdalnym) to, że na stronie pomocy czyli allegro.pl/pomoc nie ma odnośnika do kontaktu czyli allegro.pl/pomoc/kontakt. WTF?!

To jest specjalnie poukrywane? W stopkach tych stron jest mnóstwo odnośników, ale nie ma do kontaktu. To jakiś absurd, że o tak podstawowe rzeczy muszę pytać google'a czy moderatora na forum.

oznacz moderatorów
Nulka88TheTrue
#7 Wielbiciel#

Też u mnie nie ma czatu, a jeszcze 1 msc temu był. Potrzebuje pomocy, bo atakuje mnie bot, może ktoś to zablokować?? Pisałam maila, ale zero odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Nulka88TheTrue Nie znalazłam Twojego zgłoszenia mailowego w tej sprawie. Jeśli bot nie jest w stanie Ci pomóc, zawsze możesz napisać, że potrzebujesz pomocy doradcy, a on kogoś "zawoła" 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Nulka88TheTrue
#7 Wielbiciel#

Mail był wysyłany przez pomoc allegro, ale wczoraj w końcu dokopałam się do czatu i obecnie zajmują się botem. Fajnie jakby była możliwość blokowania takich wiadomość na lokalnym, bez angażowania całej ekipy pracowników (np. z oznaczeniem dlaczego się blokuje i w tym byłby bot), bo to nie pierwszy taki raz 😕 

oznacz moderatorów
JCD_Man
#9 Pomysłodawca#

Czemu na allegro.pl nie ma linka do allegro.pl/pomoc/kontakt?

oznacz moderatorów
IRTrack_PL
#8 Zapaleniec#

to jest mega porazka zeby nie mozna bylo normalnie kliknac w pomoc i czat czy nr tel. tyle sie placi za obsluge, wymagania durne z d... ale sami od siebie nie wiele wymagaja. mam dosc, jestem tu tylko dla reklamy i pozycjonowania, przenosze sie ze sprzedaza na wlasna strone i inne portale. Tutaj sie nie da normalnie pracowac.

oznacz moderatorów