anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skontaktować się z Allegro?

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Ratujcie !!! Proszę o jakiś kontakt do kogoś z Allegro ale nie studenta który ma tylko w stopce "specjalista"

Proszę jeśli ktokolwiek posiada telefon lub email do kogoś kompetentnego i odpowiedzialnego z ramienia Allegro.  Sprawa ciągnie się trzeci miesiąc i jest nie do przeskoczenia dla obsługujących Nas studentów.

Najgorsze że pisze Ci człowiek, że jutro załatwi a mija tydzień i bez odzewu. Jeszcze raz wielka prośba o pomoc bo to widzę mur nie do przebicia. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za chęć pomocy ale niestety na ogólny email to nic nie da . Wałkuję już od trzech miesięcy . A firma Allegro niestety sprzedawców traktuje skandalicznie , zresztą nie będę Ci tłumaczył bo jesteś w tym biznesie. Potrzebny mi email do konkretnej osoby która ma jakąś moc decyzyjną i nie przerasta ją sprawa z poza algorytmu rozwiązań. Jeszcze raz dzięki i powodzenia.

oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

A podpowiedz mi jeszcze jak myślisz może by napisać o sprawie coś na Facebook lub na wykopie, może  tam ktoś udzieli jakiejś pomocy bo tu jest olbrzymia cenzura i jeden kryje drugiego. Nawet tytuł posta mi zmienili :))) 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@biotina_pl Bardzo mi przykro, że nie otrzymałeś odpowiedzi w zadeklarowanym terminie. Rozumiem, że może być to frustrujące. Zgłosiłam już tę sytuację do odpowiedniego zespołu z prośbą o szybką reakcję. Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Słabe to jest nawet moderator Ola nic nie może od siebie napisać tylko wkleja gotową odpowiedź która ktoś dla nich przygotował :)) Podaj mi Olu proszę nr telefonu do jakiejś osoby decyzyjnej która ma cokolwiek wiedzy w kwestii nawet nieco bardziej złożonych spraw  a nie przekleja komunikaty. Jak wielokrotnie pisałem nie wymagam od Was już jakiejś odrobiny empatii bo wszyscy działacie jak składowe jednego wielkiego algorytmu. Ale może właśnie Ty Olu zachowaj się jak człowiek z krwi i kości a nie jakiś bot zostań moją bohaterką i przekaż mi telefon lub email do osoby decyzyjnej.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@biotina_pl Nie mogę przekazać Ci numerów telefonów lub adresów mejlowych do pracowników Allegro. Dzisiaj otrzymałeś odpowiedź w sprawie 18717241. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów