anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wrócić do mojego starego konta ???

MAMY ROZWIĄZANIE!
DZIECIELINA55
#9 Pomysłodawca#

Chcialabym wrócić do mojego starego konta  pod nickiem ;;  dziewanna1 -  na ktorym  sprzedawalam ponad  20  lat  moje  wyroby  reczne  szydełkowe  z  wielkim powodzeniem  , ale teraz klapa od miesiąca  nikt  nic  nie  kupił. Moze takie  czasy  sa  teraz  , albo cos  robie  złe  ,  ocencie  i  doradzcie  mi  cos --  P R O S Z E   😉

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie bardzo się znam. Ale moim zdaniem zmiana konta nie pomoże. Pozytywy i tak Ci tam allegro zjadło. Mnie tak zeżarli z 500 i teraz praktycznie też od zera. Moim zdaniem bardzo brakuje wysyłki paczkomatem. Przynajmniej u mnie nawet jak miałam różne opcje dostawy to 95% wybierało paczkomat. Więc olałam wszystko inne i mam tylko paczkomat i kuriera inpostu. Przynajmniej się nie wnerwiam stojąc w kolejce na poczcie i wysyłając jedną paczkę tyle czasu co w inpoście zdążę 10 przygotować i do tego wysłać xD. Brakuje smarta ale tu czarno to widzę. Ludzie wykupili i uważają że muszą teraz z nim kupować. Ale jak dociągniesz wymaganiami do niego i go dostaniesz to zaczną się kłopoty typu dopłaty bezwrotne i lawina zakupów tylko do przymiarki a potem zwroty. U mnie to nie warte świeczki, teraz kto kupuje to z głową, a jak potrzebuje jakieś dane przedmiotu to pisze i pyta zamiast kupować do oglądnięcia. Może mała zachęta darmową dostawą od jakiejś kwoty zakupów. Lub podbicie o kilka złotych cen tych droższych rzeczy i wysyłka za darmo?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DZIECIELINA55 Cześć 🙂 Na koncie DZIECIELINA55 masz już 4 pozytywne komentarze - w mojej ocenie nie warto przenosić ofert na stare konto dziewanna1 (bez żadnych komentarzy), ale oczywiście decyzja należy do Ciebie. Rozumiem, że zapomniałaś danych logowania do starego konta? W tej sprawie napisz przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
DZIECIELINA55
#9 Pomysłodawca#

dzięki  za  dobrą  radę  , ale  bardzo  słabo  ze  sprzedażą  mimo  ze  staram  się  wystawiać  przesliczne  artystycznie  wykonane  rzeczy  szydełkowe. ;-(

oznacz moderatorów