anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znowu jakieś problemy techniczne?

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy znowu są jakieś problemy techniczne?Aukcje zakończone, a cały czas wiszą w aktywnych od ponad 30 min.Maile o zakończeniu również nie przychodzą.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Nie, nie odnotowaliśmy takich problemów. Jeśli oferty wciąż są aktywne, prześlij mi proszę konkretne przykłady, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Nie, oferty nie są aktywne.Są zakończone ale nadal wiszą w aktywnych niezależnie od tego czy byli kupujący czy nie.Tym samym nie wznawiają się automatycznie tak jak odbywa się to zawsze.Tym samym nie przychodzą maile informujące o zakończeniu i wznowieniu oferty.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Podaj mi proszę konkretne przykłady. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

.@_HolaOla_ 

12030419857 zakończona 19.29

12030606757 zakończona 19.59

12030726984 zakończona 20.14

12030855467 zakończona 20.35

Wszystkie nadal wiszą w aktywnych jako zakończone.

oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo aukcje od 19.17 wiszą w aktywnych jako zakończone( kilkanaście aukcji).

przykład: 12029221376 zakończona 19.17

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie dość że zakończone to jeszcze nie widać aby w końcowej fazie licytacji ktokolwiek mógł je licytować licytował .Musi być jakaś awaria u was bo zamówieniach nie ma śladu aukcji sprzedanych .

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ 

ART_FOTO_0-1649616787530.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO @MANTA_05 Dziękuję, przekazałam już prośbę o weryfikację tej sytuacji do naszego zespołu technicznego. Gdy tylko dostanę jakieś informacje w tej sprawie, wrócę tutaj ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Coś się rusza ale co ciekawe, przyszła informacja o zakończeniu i wznowieniu aukcji z 20.35, a wcześniejszych ani widu ani słychu.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

I co ciekawe, informacja o wznowieniu 20.57 i o tej porze aukcja się pokazała, a czas kolejnego zakończenia widnieje zgodnie z godziną która widniała w aukcji wcześniejszej, czyli 20.35.

Takie sytuacje są już nie pierwszy raz co skutkuje tym, że aukcje niegdyś wystawione o godzinie 18.00-19.00 po iluś automatycznych wznowieniach, kończą się o godzinie 21.00-22.00, a w tych godzinach praktycznie nie wystawiam.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO @MANTA_05 Dostałam potwierdzenie, że wczoraj rzeczywiście mogły występować opóźnienia w kończeniu ofert jak i powiadomieniach o kończeniu ofert oraz licytacji. Aktualnie wszystko działa już prawidłowo.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów