anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć automatyczne codzienne wypłaty za przesyłki pobraniowe Allegro Standard ??

ab-motors
#7 Wielbiciel#

witam,

Chciałbym wyłączyć automatyczne wypłaty za przesyłki pobraniowe Allegro Standard ?
Nie chce żeby codziennie były wypłacane. Chce żeby środki  się kumulowały i później jednym kliknięciem zlecić wypłatę tak jak jest to w przypadku PayU i Przelewy24.
Z góry dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ab-motors [edytowano] Przepraszam, za wprowadzenie w błąd. @LEW433 ma rację. Nie ma możliwości zmiany częstotliwości wypłat. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ab-motors
#7 Wielbiciel#

witam,
Tak mam tą zakładke aczkolwiek nie mam takie opcji wyłączenia . Nie ma tam żadnej opcji na zmiane. Poniżej screeny

 

wypłaty.pngwypłaty II.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ab-motors Kwotę za zamówienie otrzymasz na saldo w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych po tym, gdy kupujący odbierze przesyłkę. Pieniądze znajdziesz w zakładce Środki i historia operacji – zarówno dla zamówień z allegro pl, jak i rynków zagranicznych. Wpłaty wyślemy raz dziennie na Twój rachunek bankowy. Damy Ci też o tym znać w sekcji Płatność za pobraniem, gdy nadajesz paczkę w Wysyłam z Allegro. Nie możesz zmienić częstotliwości wypłat ani zlecić wypłat automatycznych czy na żądanie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów