anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć tryb nocny

LuckyForest
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Tak jak jestem jednym ze zwolenników trybów nocnych i chętnie z niego skorzystam wieczorem i w nocy, tak teraz w ciągu dnia jest to uciążliwe. Czy mogę jakoś przełączyć tryb na dzienny gdy jest dzień?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Azur-M
#7 Wielbiciel#

Ja nie znalałżem tej opcji. Allegro trochę pogięło zaciągając info z systemu i nie dając możliwości zmiany. Ich tryb nocny jest słaby, nic nie widać. 
Powinna być opcja wyboru, a nie na siłę. Chyba jedyny serwis, który nie daje opcji wyboru. 
Zaraz pewnie ktos napisze jsowy **piiip** i rozwiąze nieoficjlanie problem

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LuckyForest czy masz na myśli ustawienia wyświetlania
Możesz zaznaczyć, aby zostały użyte preferencje systemowe albo przełączyć się na tryb jasny:

la_nika_0-1709550139947.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LuckyForest
#9 Pomysłodawca#

Niestety to nie działa i nic to nie zmienia. Allegro jest ciągle w trybie ciemnym

oznacz moderatorów

KAI007
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LuckyForest @KAI007 czy możecie przesłać nagranie ekranu na którym widoczne będzie, że zmieniacie tryb, a po zapisaniu i odświeżeniu strony wciąż jest tryb ciemny? Zgłoszę to do Działu technicznego, ale potrzebuję nagranie.
Możecie je przesłać na adres spolecznosc@allegro.pl, w treści wiadomości dodajcie proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jonek3d
#2 Obserwator#

Zadziałało po naciśnięciu "ustawienia wyświetlania" w powyższej wiadomości.
A jak znaleźć te ustawienia z poziomu Allegro?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jonek3d są na samym dole strony głównej allegro.pl.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kornel27_ad
#7 Wielbiciel#

Witam, w moim telefonie zadziałało; Ustawienia wyświetlania- motyw jasny. Na samym dole głównej strony.

oznacz moderatorów

jonek3d
#2 Obserwator#

U mnie też allegro przełączyło się w tryb nocny, ciemny, na wszystkich przeglądarkach. W dzień ciężko używać. Nic nie zmieniałem w systemie, ani w ustawieniach przeglądarek.
Ale Allegro lokalnie, Allegro Gadanie oraz niektóre strony z ustawień allegro są w trybie jasnym, inne podstrony w trybie ciemnym.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Mnie też się to zmieniło rano. Wejdźcie na główną stronę Allegro i na samym dole (biała zakładka), po prawej stronie macie Ustawienia wyświetlania, wystarczy przełączyć na motyw jasny i gotowe 🙂

oznacz moderatorów

LuckyForest
#9 Pomysłodawca#

Och, jaka ulga 😄 Zadziało!

A sam motyw przetestuję wieczorem i zobaczę, czy też wtedy będzie męczący. Coś jest z nim nie halo, ale jeszcze nie stwierdziłem dokładnie co.

oznacz moderatorów

KAI007
#7 Wielbiciel#

DziekI za podpowiedz.ZADZIALALO.!!

oznacz moderatorów