anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wydrukować etykietę Allegro One Box ?

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

chciałem zaoferować klientom jak najszerszy wachlarz opcji dostawy więc dodałem zielone paczkomaty Allegro, dzisiaj przyszło pierwsze zamówienie i nijak nie mogę wydrukować etykiety z kodem do paczkomatu bo jedyna opcja jaka mi się wyświetla to "zamów kuriera"  a w tutorialu Allegro jest napisane że po kliknięciu na   "wysyłam z Allegro" pojawi się opcja nadania w paczkomacie lub zamówienie kuriera u mnie jest tylko "zamów kuriera UPS" a ja tego nie chcę, klient podał numer swojego paczkomatu ja znam numer swojego ale co z tego jak nie ma możliwości wydrukować etykiety do samodzielnego nadania paczkomatem 😞

a może jest taka możliwość?  jak ktoś rozwiązał tą zagadkę to proszę  pilnie o pomoc  plizzzzzzzzzzzzzzzzzzz   

(dla moderatorów: nr oferty: 12533327180) 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET  

Szukaj aż znajdziesz 😂  Masz po prawej stronie trzy tajemnicze kropki i jak klikniesz to wydrukujesz etykietę 😎

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

niestety u mnie po prawej stronie jest tylko kosz na śmiecie, 3 kropki oczywiście bym zbadał ale u mnie ich nie ma jak widać na załączonym zrzuciescreen.jpg  

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET  

Kropki masz na etapie, gdy pojawia się opcja zamówienia podjazdu kuriera. Odptaszkowujesz kuriera i klikasz w kropki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

jakaż była moja radość kiedy zobaczyłem te trzy kropki

niestety szybko zgasła bo nie było żadnej możliwości otptaszkowania kuriera, kliknąłem kropki i mogłem tylko pobrać etykietę, pobrałem i niestety okazało się to być listem przewozowym UPSscreen2.jpg   

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET 

Kurczę, ja zawsze odptaszkowuję bez problemu. A tak swoją drogą trzeba mieć naprawdę talent, żeby stworzyć tak nieintuicyjnego gniota 🙄🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

a może przyczyną mojej zgryzoty jest to że mam dwie opcje wysyłki 

1. Allegro One Punkt

2.Allegro One Box  

klient wybrał nr 2 i może tam jest tylko kurier ?  a etykietę do paczkomatu mógłbym wydrukować gdyby wybrał  punkt 1?   ale dlaczego ja mam zgadywać co jest co  albo przekopywać się przez niejednoznaczne instrukcje obficie produkowane przez Allegro ?

kasuje tą opcję  bo za dużo nerwów i czasu  mnie kosztuje a inne przesyłki się piętrzą (jutro poniedziałek) 

dziękuję za dobre chęci Guru Kama 

Om mani padme hum 😉

 

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET  I one punkt i one box można nadać w skrzynce. Więc to na pewno nie to.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

a może ta etykieta otworzy mi też paczkomat ?  ale nigdzie nie podawałem numerów paczkomatu nadawczego tak że chyba tylko kurier pozostaje, niech stracę, zamówię ten jeden raz i wywalam w  ***** te zielone paczkomaty bo nie mam czasu na doszukiwanie się tego co Aetykieta.jpgllegro miało na myśli stawiając jeden koło mnie  

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET 

Spróbuj po prostu, skoro masz go blisko. A jak nie otworzy, może  @Allegro_One anuluje rano etykietę i wygenerujesz nową. Z zielonymi automatami nie mam doświadczenia bo w całym moim województwie nie ma ani jednego i muszę nadawać w różnych dziwnych miejscach 😂

Paczkomatu nadawczego nie trzeba podawać bo można nadać we wszystkich, tyle wiem.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

spróbuję, może się uda, w końcu obie opcje kosztują 8,99 co raczej nie jest ceną przesyłki kurierskiej  

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

udało się !!!!  zielony paczkomat przyjął wszystkie przesyłki z etykietami wyglądającymi jak list przewozowy UPS, 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET  👌👌  

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Reverie73
#9 Pomysłodawca#

Hej, a czy wiecie może, czy da radę pobrać etykietkę allegro one box w formacie A6 na etykiety samoprzylepne @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Reverie73 Format etykiety możesz mienić w ustawieniach zamówień - tutaj, w części "Wydruk etykiet - wysyłam z Allegro".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów