anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zamknąć sklep ze skutkiem natychmiastowym?

BARTER_
#7 Wielbiciel#

Witam,

niestety dzisiaj stała się tragedia zawaliło nam halę i chcą zamknąć sklep bo zagraża bezpieczeństwu. W jaki sposób mogę zawiesić konto ze skutkiem natychmiastowym w takiej sytuacji do czasu rozwiązania problemu. Urlop niestety trzeba zaplanować 7 dni wcześniej, tutaj nie mogę czekać bo dzisiaj mogą mi zamknąć sklep co robić?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

ZibiK30
#18 Luminarz#

@msniezek No ok. Nie wnikałem w formę zablokowania sprzedaży. Chodziło aby konto można było jakoś ukryć, czy nawet same aukcje dla kupujących, żeby sprzedawca w nagłej sytuacji mógł wstrzymać sprzedaż. Ale jak @Kasiulki2 mnie już uświadomiła, można je zakończyć i wznowić bez ich usuwania, więc to też jest dobrym wyjściem. Gorzej jeśli trzeba by było tworzyć x aukcji od nowa jak nieświadomie sądzilem 🙂

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZibiK30, nie masz za co! Nie mam podstaw do wpływania w jakikolwiek sposób na Twój powyższy wpis - wszystko sobie kulturalnie wyjaśniliśmy. 🙂 

Jest mi naprawdę przykro, że nie mogę nic więcej zrobić w tej sprawie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mr_oma 

Odrzuciliście świetny pomysł wprowadzenia urlopu losowego, uruchamianego natychmiastowo w nagłych sytuacjach. Ten wątek udowadnia, że to był błąd.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Kasiulki2 temat urlopu na Allegro nie jest jeszcze zamknięty. Mam nadzieję, że wkrótce do niego wrócimy - w takiej sytuacji na pewno będziemy o tym tutaj mówić.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

W temacie urlopu. Ciekawe jak allegro odniesie się do nowej dyrektywy U.E. w sprawie pracy  zdalnej na urlopach i po godzinach pracy. Może ten przepis pomoże nam sprzedawcom. Co prawda nie jesteśmy pracownikami allegro ale nie pozwalając nam ustawić godzin pracy i urlopów, allegro traktuje nas jak niewolników którzy nie mają prawa nie odpisywać na maile od naszych pracodawców, czyli klientów.

 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@BARTER_ 

Zakończ aukcje jak najszybciej - przy Twoich obrotach (widzę po komentarzach) każda godzina generuje dodatkowe problemy, a masz ich już dosyć.

Jak pisał @Knowhere , możesz wznowić aukcje w ciągu 60 dni od zakończenia - bez utraty popularności.

Zakończenie nawet takiej liczby aukcji jak Twoja to mniej niż pół godziny pracy, jeśli sobie wyświetlisz po 1000 ofert na stronie. Będziesz się mógł wtedy całkowicie poświęcić temu, co teraz najważniejsze.

oznacz moderatorów

atv-cross
#7 Wielbiciel#

Niestety Allegro napisało że nie jest w stanie zamrozić konta na ten czas, urlop trzeba zaplanować na 7 dni przed więc zmieniłem metodę dostaw na odbiór osobisty a czas wysyłki na 60 dni. 
Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@atv-cross To przykre, odpisz im i wyślij linka do tego tematu. To dobry temat aby kolejny przypadek posiadał już takie zabezpieczenie w razie potrzeby.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@atv-cross + wysyłaj po zakupie info co się stało i dlaczego tak długi czas dostawy, bo nie każdy czyta zakładkę dostawa i możesz dostać po gwiazdkach 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

BARTER_ w panelu ,, moje oferty,, za pomocą kilku kliknięć masz możliwość wydłużenia czasu wysylki do 60 dni ..... to dzialanie doraźne , ale zyskujesz czas .

oznacz moderatorów