anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić pieniądze przez Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mazurkur439
#12 Orędownik#

Dzień dobry.

Spprzedałem grę, ale w pudełku była inna część. Sprzedający mi ją wysłał, ale ja nieodebrałem (nie wiem dlaczego nie dostałem powiadomienia) i gra trafiła spowrotam do klienta. Zadzwoniłem do niego , żeby podał nr konta, żebym mógł zwrócić bezpośrednio,, ale klient chce żeby to było przez Allegro. Drugi raz nie wyśle. Co mam zrobić żeby zwrócić pieniądze Allegro? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

wow .... przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś , a nastepnie w drugiej linijce pomału i zrozumiale dla wszysrkich / nie tylko dla Ciebie / napisz o co na prawdę Ci chodzi .

... i jeśli możesz bez błędów ortograficznych .

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Dziękuję i przepraszam to moja trzecia doba na nogach, niby wszystko w porządku, ale wzrok siada, muszę się bardzo koncentrować. Proszę o wybaczenie.

Klient chce zwrócić przedmiot. 

Wysłał mi przedmiot.

Przedmiot nie trafił do mnie, tylko wrócił do klienta

Klient nie chce, żebym zwrócił mu pieniądze osobiście, chce tylko przez Allegro

Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Czy spowrotem to jedyny błąd?

Proszę, chciałbym pisać bez błędów, to dla mnie ważne.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ty jesteś sprzedającym czy kupującym? sprzedałeś jako prywatny sprzedajacy przez AL i jak środki wypłaciłeś z konta allegro to nie zwrócisz systemowo.

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Jestem sprzedającym prywatnym i pieniądze chyba ma Allegro, bo nie było przelewu na moje konto. Jak klient zglosił zwrot, to pieniądze były na koncie Allegro. Podejrzewam źe pieniądze klient otrzymuje kiedy dokona skutecznego zwrotu. Może muszę coś zrobić, coś klinąć. Nie muszę dostać tej gry. Jak klient zglosił zwrot to powiedziałem, że nie musi zwracać. Chciałbym zwrócić pieniądze, klient nie musi przesyłać mi gry.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Screenshot_10.pngScreenshot_9.png

 

A jak to było na lokalnym to wchodzisz w szczegóły zamówienia i na dole.

oznacz moderatorów