anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jawna deklaracja negatywnych opinii przez kupującego

czupryna12
#7 Wielbiciel#

Standardowa historia: klient kupił i nie zapłacił, przy zwrocie prowizjii trafił na CL. Po dwóch latach się obudził i pretensje, że nie może kupić ponownie. Zadał sobie nawet trud i napisał do Serwisu.

Obecnie otrzymaliśmy taką wiadomość od klienta:

"Pretensje może Pan mieć i dodawać do czarnej listy jak byłbym coś dłużny , to ze nie dokończyłem transakcji nie daje panu prawa twierdzić ze dokonałem zakupu i nie zapłaciłem. Koniec, nie muszę u was kupować mściciele ! Jeszcze postaram się o opinie na wasz temat dla potencjalnych kupujących i wówczas też dołączę do waszego grona mścicieli. "

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pulkownik66
#19 Nestor#

@czupryna12  Pytasz teraz, czy to olać, czy się martwić?

Olać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@czupryna12 No, zapewne kupi z innego konta i wystawi wam, opinię zgodną z swoimi odczuciami.

oznacz moderatorów

czupryna12
#7 Wielbiciel#

Właśnie tego się spodziewamy, ale klient nie jest na All od wczoraj. Z pewnością pamięta czasy kiedy za trzy niezrealizowane transakcje dostawało się blokadę konta... Pisze takim dziwnie "młodzieżowym językiem" a imię ma z ubiegłego stulecia 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jak ja miałbym dodawać każdego klienta, który anulował zamówienie albo nie opłacił, to moja czarna lista musiałaby mieć minimum kilkaset podstron 😂

Co innego jak by pobrania nie odebrał, ale za nieopłacenie zamówienia? Bez przesady.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A po co wśród potencjalnych kupujących jednostki, które sabotują oferty, nie ma z nimi kontaktu (a jeśli już jest, to twierdzą że zapłacili, przelew jest w drodze i żeby wysłać przedmiot) i przez które trzeba się bujać z odzyskiwaniem prowizji?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte I tak jest, każdy jest jaki jest i robi jak uważa. Ty nie dodajesz inny dodaje, komentarze są także emocjonalne.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@czupryna12 Na wszelki wypadek zachowaj sobie wiadomość, w której ów osobnik wyznaje Ci zamiar złamania co najmniej jednego z punktów regulaminu allegro (oraz podpadnięcia pod co najmniej jeden artykuł kk)😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@pinsplash się spóźnia, to ja wstawię:

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów