anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Już czas! Ureguluj rachunek na Allegro

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Witam, termin płatności faktury  jest do 14 . Więc jeszcze wcale nie czas 😉  Czemu Allegro już od wczoraj czy przedwczoraj mnie tym nęka na maila i mi majówkę psuje 😉   ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie jest nękanie i tym się nie przejmuj .Wszyscy dostają takie powiadomienia 1-go dnia miesiąca a czas na opłatę mają do 14-go.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ty lepiej zapłać po dobroci, puki proszą.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 Każdy dostaje 1-ego takie powiadomienie.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Ja to wiem. Tak troche ironizuje 😉  Przecież nie dadzą zapomnieć 😉  Po prostu dla mnie jest to nękanie i typowe podwójne standarty Allegro. 

 Allegro mnie uniemożliwia jak może kontakt z klientami , podobno w celu zmniejszenia zbędnych maili a sami mnie spamują jak mogą 😉 Na 2 tygodnie przed terminem 😉

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Takie przypomnienie przychodzi tylko raz w miesiącu ,więcej nękania jest jak coś przeglądasz na portalu do zaraz podsuwają ci towary które niby mogą cię zainteresować. To jest bardzo upierdliwe bo wskazane oferty są albo bardzo drogie albo marnej jakości i rzadko (przynajmniej u mnie) są w kręgu moich zainteresowań.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Zgadza się, ale wiesz gdzie allegro ma sprzedawców na tym pseudo portalu? Nie licz na to że cokolwiek zmienią, dowalą jeszcze 14 takich powiadomień każdego dnia od 1 do 14 a po 14 jeśli nie zapłacić zablokują konto. To takie nowoczesne allegro dla sprzedawców. 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

To skutek prostactwa tych, którzy tworzyli tą wiadomość. Ciesz się, że nie masz tam tekstów typy "Wyskocz gościu z kasy ..." albo "Kup pan cegłę" 😉
Sama forma jest mocno niestosowna "ureguluj" a gdzie "Szanowny Panie/Pani", "uprzejmie prosimy", "zwracamy się z prośbą" itp. biznesowe zwroty? Nie ma! Jest wjazd na chatę z butami i wyżeranie jedzenia z lodówki a na koniec "kasa misiu, kasa".

Standard Allegro 😉

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Każdy sam dba o swój wizerunek jak potrafi ,jednak nie każdy potrafi.

oznacz moderatorów