anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kłamstwo "W związku z brakiem potwierdzenia Warunków Ochrony Marek, nie możesz wystawić oferty."

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

Jak naprawić ten **piiip**yczny błąd który mówi "W związku z brakiem potwierdzenia znajomości Warunków Ochrony Marek, nie możesz wystawić oferty" Mam zaakceptowane warunki, a mimo to non stop wyskakuje ten komunikat. Co wystawię nową ofertę to wywala ten sam komunikat. Ręce opadają. Jest tu ktoś kompetentny i może to naprawić ? 😵

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-SuperMario- poproszę o numer oferty, którą próbujesz wystawić i pełny zrzut z tym komunikatem. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

11.jpg

Widać na zdjęciu numery aukcji. Co wystawię to tak się kończy aukcja. Nie przechodzi dalej ze szkicu. 


22.jpg

W tytule także wyskakuje błąd:
33.jpg


44.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-SuperMario- dziękuję, poprosiłam już zespół o sprawdzenie tego błędu, a w między czasie spróbuj proszę usunąć pliki cookies oraz pamięć podręczną i sprawdź, czy to pomogło. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

To nie wina ciastek. To Wasz program ma problem z odczytem potwierdzenia znajomości warunków ochrony marek. Powinna to być opcja akceptacji warunków na każdym z kont osobno. 

oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

Powiązałem oba konta firmowe i dalej wyskakuje ten błąd. Na drugim koncie nie ma tego błędu, tylko na tym występuje. Naprawcie ten błąd bo to już tydzień trwa ta blokada.

oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

Zresetujcie mi tą ochronę marek jeszcze raz ją zaakceptuje. Dlaczego tak długo to trwa ? Takiego błędu uniemożliwiającego sprzedaż nigdy nie było. Rany boskie jak to dłuuuuuuuuuuuuuugo trwa.

oznacz moderatorów

Ancymon-MM
#8 Zapaleniec#

Mam dokładnie ten sam problem. DO KŁA DNIE!! 
90% moich ofert tych wystawionych i tych przyszłych to chronione marki i sprzedaż stoi...
Też to zgłosiłam tylko mailowo i rzecz jasna zostałam 3 razy przekierowana do innego zespołu zajmującego się sprawą.. Masakra

oznacz moderatorów

Ancymon-MM
#8 Zapaleniec#

AncymonMM_0-1725616840410.pngAncymonMM_1-1725616862041.png

 

oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

Fajnie że nie jestem sam z tym błędem. Ten zespół techniczny to składa się chyba z jednej osoby która jest dodatkowo na urlopie. Takie babole to powinny być rozwiązywane w max 24 godziny. Mają taką kasę z prowizji to powinni zatrudniać arcymistrzów IT, a nie studentów informatyki po szkole zaocznej. Dzisiaj zaczyna się weekend to tym bardziej nikt tego nie naprawi. 

Aż 9 osób w zarządzie to jak to Allegro ma funkcjonować. Widzieliście aby w jakiejś firmie było 9 szefów 😎 

https://media.allegro.pl/presskits/zarzad-allegro

Ciekawe czy tych 9 szefów ma choć pojęcie co tu się dzieje na forum. A może to ich g... obchodzi siedzą sobie za granicą w willach z basenami mając po 200 tysięcy pensji. Pełne eldorado to się nie martwią życie bezstresowe. Z głodu nie umrą na Bentleya im starczy.

oznacz moderatorów

Ancymon-MM
#8 Zapaleniec#

Tak, zbliżający się weekend nie pomaga w załatwieniu sprawy..
Właśnie zwróciłam uwagę na statystykę rozwiązywania problemów na tym forum XDDD

AncymonMM_0-1725617663385.png

Na 110 000 wątków 17 500 jest rozwiązanych, praca wre!

oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

Najgorzej że nie ma gdzie zgłosić tego błędu. Moderatorzy na tym forum to tylko osoby zgłaszające błędy do odpowiednich działów i te działy to największe zło bo mają gdzieś rozwiązywanie problemów lub nie mają pojęcia jak to rozwiązać. Popracują dwie godziny i idą do domu. Totalna rozpierducha. Brak menadżerów w Allegro którzy byli by mostami między działem IT, a moderatorami. Szefostwo to ma w ogóle wywalone na to co tu się dzieje. Takiego syfu tu dawno nie było. Chińska mafia codziennie zakłada po 500 kont które po miesiącu zostaną zablokowane i też nic z tym nie robią. Na Allegro jest Anarchia. Nikt tu nad niczym nie panuje. Jedynie moderatorzy panują nad forum ale ci z kolei mogą tylko zgłaszać błędy, a sami i tak żadnego błędu nie naprawią.

oznacz moderatorów

Ancymon-MM
#8 Zapaleniec#

Daj znać, jak naprawią ten błąd u ciebie 🙂 

 

oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

😲Działa 😮

oznacz moderatorów

Ancymon-MM
#8 Zapaleniec#

uf! u mnie też 🙂 udanej sprzedaży 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-SuperMario- przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale cały czas działam w Twojej sprawie i tak, teraz powinno działać przez problemów 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-SuperMario- @Ancymon-MM i po całej fali krytyki, którą tutaj napisaliście nt. nas i naszej pracy na tym forum, chciałabym zauważyć, że rozwiązaliśmy Wasze problemy w mniej niż 24 godziny. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Dopiero tydzień i już wielkie halo? Jakieś 18 miesięcy temu zgłaszałam problem który do chwili obecnej nie jest rozwiązany i muszę z tym żyć. Co jakiś czas wysyłam nowe zrzuty ekranów i to jest cały efekt zgłoszenia. Poradziłam sobie, tylko że zajmuje mi to 3 X więcej czasu niż mogło by.

oznacz moderatorów