anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kampania allegro ads

agata19802
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego są naliczane opłaty za kampanię allegro ads jeśli nie mam żadnej oferty w kampanii a opłaty są naliczane ?Nie promuję w ads , nie mam żadnej oferty w tej kampanii a mimo to została doliczona kwota około 60zł.Proszę o pomoc .

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agata19802 Usługa Allegro Ads jest rozliczana z dołu i wszystkie opłaty trafiają na Twój rachunek Allegro na koniec okresu rozliczeniowego - 28 dnia miesiąca (okres rozliczeniowy trwa od 26 dnia danego miesiąca do 25 dnia następnego miesiąca). 

Wszystkie informacje o kampaniach znajdziesz tutaj https://allegro.pl/ads 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agata19802
#9 Pomysłodawca#

To w jaki sposób wyłączyć tą usługę ?  w zeszłym miesiącu prosiłam pracownika allegro aby sprawdził moje konto czy usługa ads jest wyłączona i zapewnił mnie że usługa nie działa , opłaty nie będą pobierane , w kampanii alegro ads nie ma żadnej oferty . Na dzień dzisiejszy nadal naliczana jest opłata , mimo że nie ma żadnej oferty w tej kampanii . Nie rozumiem , Proszę mi to objaśnić. Stronę allegro.pl/ads to ja znam . Na tej stronie nie mam żadnych ofert reklamowych.

oznacz moderatorów

agata19802
#9 Pomysłodawca#

Moderatorka Ola. Przesyłam meila z dnia 1.12.2023r. godz 18;16 który został wysłany do pracownika allegro Pana Jarosława z prośbą : "Mam do Pana jeszcze prośbę , czy może Pan sprawdzić moje oferty czy przypadkiem wszystko jest ok . nie chciałabym kolejnej wpadki z kampanią ads. Chodzi mi o to żeby nie została włączona . Dziękuję i pozdrawiam ". Otrzymałam odpwiedź : " Dziękuję za wiadomość,

poprosiłem dedykowany dział aby dokonali korekty. Sprawdziłem też Pani konto, kampanie są wyłączone. " Pytanie jest takie : na jakiej podstawie naliczane są opłaty za allegro ads skoro kampania jest wyłączona ? NIE EMITUJE SIĘ 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agata19802 Wracam do Ciebie z odpowiedzią w imieniu Oli. 

Kampania została aktywowana dokładnie 20 października a zakończona 28 listopada. Była to kampania z formularza wystawiania, którą włączono podczas wystawiania lub edycji oferty w sekcji reklamowania Ads. Okres rozliczeniowy w Ads trwa od 26 dnia jednego miesiąca do 25 dnia kolejnego miesiąca, a opłaty na koncie naliczamy 28 dnia miesiąca. Aktualnie kampania jest zakończona.

6 grudnia wykonaliśmy korektę rachunku na kwotę 464,00 zł. Natomiast 28.12.2023 naliczyliśmy 57,61 zł za okres 26.11.2023 - 25.12.2023. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów