anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kampania kuponowa

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lewian_pl
#8 Zapaleniec#

Gdzie znajdę informację w jakich zamówieniach klienci wykorzystali kupony odebrane w kampanii kuponowej ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Lewian_pl w tej zakładce możesz sprawdzić ile kuponów zostało zrealizowanych, natomaist dowiaduję się czy można zweryfikować w jakich zamówieniach zostały wykorzystane. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Lewian_pl jedyny sposób na sprawdzenie w których zamówieniach jest pomniejszona wartość, ale wprost nigdzie nie ma informacji, że kupujący zrealizował kupon. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Lewian_pl
#8 Zapaleniec#

Wielka szkoda 😉 Myślę, że warto to zgłosić do odpowiedniego działu i dopracować 🙂

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Lewian_pl Taka mini podpowiedź, w niektórych zamówieniach przyuważysz, że jeżeli klient kupuje więcej sztuk, to pozycje zostaną rozbite na pół, ceny pomniejszone i będą się różnić groszem, po wykalkulowaniu, całkowita różnica będzie równowartością kuponu.

DarkStoorM_0-1664885349857.png

 

Miałem w styczniu parę takich dziwnych zamówień, że kwoty w całym zamówieniu były pomniejszone po kilkanaście groszy i nie zgadzały mi się ceny z tymi w ofercie. Konsultanci Allegro też nie potrafili mi odpowiedzieć skąd różnica cen w zamówieniu. 

Ostatnia wiadomość ze stycznia: "Skonsultuję Pana sprawę z odpowiednim działem. Wrócę z odpowiedzią jak tylko to będzie możliwe.". Niestety, nikt nie wrócił 🙂

Po wyliczeniu, że różnica wynosiła równo 5 zł od razu wiedziałem, że chodziło o kupon, który klient mógł od razu wykorzystać w tym samym zamówieniu.

Informacja o wykorzystanym kuponie powinna być od razu pokazana w zamówieniu, jakaś ikonka kuponu czy coś, bo potem człowiek siedzi i się zastanawia dlaczego klient zapłacił mniej i ceny produktów się rozjechały w zamówieniu. Dlaczego do tej pory w Allegro nikt na to nie wpadł? Przecież to istotna informacja 🙂

oznacz moderatorów