anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kategoria DOM i OGRÓD nie mogę połączyć ofert z produktem.

laPetiteTasse
#7 Wielbiciel#

Sprzedaję używane elementy zastawy stołowej co wiąże się z tym, że nie posiadam nr EAN. Jeśli wystawiam pojedynczy element nie ma problem - następuje połączenie, ale jak wystawiam komplet np. 6 talerzy oferta nie łączy się produktem pomimo tego, że wypełniam wszystkie niezbędne parametry. Czy ma ktoś z Was podobne doświadczenia i wie jak rozwiązać ten problem???

Przykładowa oferta:

https://allegro.pl/oferta/talerze-deserowe-szt-6-villeroy-boch-iris-11984210289

Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@laPetiteTasse Czy kod EAN dla tego zestawu nie jest dostępny np. na stronie producenta? 

Jeśli podczas wystawiania nie widzisz produktu, z którym na podstawie parametrów, możesz połączyć ofertę, pozostaje utworzenie takiej pozycji. Niestety bez kodu EAN nie będzie to możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

laPetiteTasse
#7 Wielbiciel#

Dziwi mnie tylko fakt, że inne pozycje również nie posiadające nr EAN mają możliwość stworzenia łącza. Taka możliwość istnieje w przypadku przedmiotów używanych. 
Niestety producent nie posiada archiwalnych katalogów produktów 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@laPetiteTasse Jeśli jakiś przedmiot jest w naszym katalogu, oznacza to, że kod został podany przy tworzeniu tego produktu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

laPetiteTasse
#7 Wielbiciel#

Z mojej perspektywy wyglada to tak, że na platformie nie ma miejsca dla moich produktów. Dalsze wystawianie bez opcji przyłączania spowoduje spadek współczynnika poniżej 50% a tego chciałbym uniknąć.

oznacz moderatorów