anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy Allegro ogarnie się ze swoimi błędami? Znikoma sprzedaż

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Allegro! Czy macie zamiar się ogarnąć?! 

Ten portal aukcyjny przestaje mieć jaki kolwiek sens  gdzie nawet bezSENS ma SENS...

Do meritum... Sprzedaż praktycznie ZEROWA, opłaty, prowizje i wymogi w górę...

 

Odwiedzam co jakiś czas Allegro Gadane... a tu widzę tylko wpisy zjepierniczone katalogi produktów, aukcje nie widoczne dla Kupujących (czyść sobie "ciasteczka" w przeglądarce), miały być jasne i czytelne prowizje / opłaty za sprzedaż (brutto netto srutto) czyli znowu drożej a nikt i tak nie wie o co chodzi, teraz wymogi co do SMART dla sprzedających (jak to przeczytałem to wyłem ze śmiechu)

 

Napiszę tak, gdybym się nie przerzucił na inne portale aukcyjne / sprzedażowe to bym żarł dosłownie chleb z wodą widząc tą NĘDZNĄ sprzedaż na Allegro ( DOSŁOWNIE NĘDZNĄ, DRAMTYCZNĄ, KRYTYCZNĄ sprzedaż na Allegro), jako Kupujący już też praktycznie nie korzystam z Allegro! Tu się QWA nic nie da znaleźć, a jeśli już znajdziesz to nawet nie wiesz co Kupujesz.... pi piiiiiii

 

Mam Super Sprzedawcę, 90% aukcji w SMART i co mi z tego jak na konkurencji sprzedaż idzie lepiej ( TE SAME CENY) a płacę o POŁOWĘ mniej za wystawianie, sprzedaż, itp

 

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ polecam ogarnąć górny zarząd, bo za chwilę pójdziecie z torbami 

Zaczynam mieć Was dość

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci mi w tym miesiącu sprzedaż spadła o jakieś 50 %, dalej w przeglądarce z nieczyszczonymi ciasteczkami nie widzę wielu ofert, nawet swoich czy konkurencji, ciekaw ilu  ma ten problem i o tym nie wie, a nam leci sprzedaż 😞 oczywiście allegro twierdzi że wszystko jest ok i to wina sortowania na kontach biznes 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 Allegro myśli że robi udogodnia dla Sprzedających a jest wręcz odwrotnie, dodatkowo robią nawet pod górkę Kupującym... jest 12.07.2023 gdzie Sprzedaż na Allegro może na ZUS mi zarobiło 🤣

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sezon wakacyjny w wielu kategoriach odbiera sprzedawcą klientów. Teraz są inne priorytety (urlopy i odpoczynek) i trzeba szukać alternatyw . W mojej branży (antyki-kolekcje) też teraz wieje nudą na tym portalu ale da się to nadrobić . W weekend wyjechałem na jarmark i w ciągu 4 godzin miałem sprzedaż na poziomie 50% całego zeszłego miesiąca , a był to niezły miesiąc sprzedażowy na allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mwmonety nie ma co zwalać na wakacje bo sam przyznałeś pod koniec wpisu że w 4 godziny się nachapałeś 😄

U mnie allegro padło, inne portale i sklep internetowy śmiga aż miło 😉

Allegro coś spaprało z wyszukiwarka 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@kostas11 Szukanie czegoś konkretnego jest problematyczne i na pewno zniechęca potencjalnych klientów. Inna sprawa to ceny które z "przymusu" trzeba windować by coś zarobić. Wyjeżdżając na giełdę (najlepiej związaną ze swoim asortymentem) mam pewność że pojawi się tam sporo zainteresowanych zakupem . Klient lubi się potargować ,obejrzeć towar na żywo ,czego na allegro brakuje. 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@mwmonety tiaaaa wina Putina i kosmitów🤣

Tylko czemu wszędzie sprzedaż hula a nie na Allegro? Gdzie wystawiam na dwóch innych portalach niż Allegro i tam się sprzedaje bez Smarków itp w tych samych cenach co na Allegro 

oznacz moderatorów