anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy doczekam się prawidłowiego rozliczenia wysyłki?

OptimumCreation
#10 Popularyzator#

Witam,

po raz kolejny piszę. W tej chwili mam 29% wysyłka w terminie, mimo że wysyłam wszystko mega szybko. Czy naprawdę allegro nie potrafi ogarnąć np. firmy GEIS? Dlaczego mam wysyłać im jakieś linki spedytorowi? Przecież chłop siedzi w robocie i nie będzie się bawił w wasze dziwne akcje. Przykładowo 20 paczek w tygodniu - 3 dpd, cała reszta GEIS. Więc nic dziwnego, że mam taki niski ranking. Mam podsyłać wam potwierdzenie odebrania palety?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@OptimumCreation Cześć. Których zamówień to dotyczy? W jaki sposób nadajesz zamówienia? Czy dodajesz numer listu przewozowego dla tych paczek? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

OptimumCreation
#10 Popularyzator#

Witam, dwa przykładowe zamówienia:

d3b2d5a0-94dd-11ee-8b88-2533fa8b8d77
9d01b260-9451-11ee-bddd-7b0c7df59722

Numer listu dodaję od razu jak wygeneruję etykietę w systemie firmy przewozowej. Zamówienia nadaję na podstawie umowy własnej z przewoźnikiem. Niestety, ale są trudności związane z nadawaniem numerów przez pracownika firmy przewozowej. Raczej tego nie będą ogarniać.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@OptimumCreation Czy zgłaszałeś przewoźnikowi chęć przekazywania statusów przesyłek Allegro? Jeśli nie zostaną dodane zamaskowane adresy mailowe do przesyłek, statusy nie będą poprawnie zaczytywane, a co za tym idzie, przesyłki będą widniały jako nienadane w terminie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów