anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy nadać ???

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kiedy to nadać , deklaracja ,, kup do 12:00 ... dalej bla...bla 

Bez tytułu2.png

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda że w święta będziesz pracował!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 eeee... paczkę mam przygotowaną tylko zastanawiam się czy wydać ją kurierowi coby algorytm😁 nie zwariował

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@mdrogeria Na screenie masz za dużo danych wrażliwych klientów, edytuj to sobie.

@LEW433 Ja nawet nie mam ustawionej wysyłki tego samego dnia, a co zamówienie to mam wysyłkę w dniu dzisiejszym. Powijam że Allegro One muszę mieć gotowe do godz. 9-tej, a zamówienia przychodzą w nocy i Allegro przy każdym "wysyłka dzisiaj". Więc praca w święta to pikuś, ale ja nie mam kiedy iść spać....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@drekenzes Racja , skupilem się na usunięciu danych Osoby z kontrowersyjnej transakcji , a nie zwróciłem uwagi na przypadkowe dane z nowej 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pomocy , nie moge już edytować !!!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Odrzuciłam już obraz. Podaj proszę numer zamówienia, a spawdzę termin nadania. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi dziękuję , załączę zmodyfikowany , a paczkę nadam dzisiaj choć algorytm wskazuje nadanie na wtorek , szkoda mi klienta , chyba potrzebuje szybko, a coś płatność się opóźniała , hmmmm.... tylko ten algorytm , jak cóś będzie nie tak po Świętach to będę buczał o wykluczenie 

Bez tytułu2.png

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@mdrogeria Jeszcze numer telefonu klienta jest widoczny, jak ci tam Lew zadzwoni to będziesz miał lipę 😉

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@drekenzes dzięki , stare gały 

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

@mdrogeria 
Wpłata dotarła o 12:02 więc we wtorek 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@musashi2007 poszła , widziałem po sposobie zakupu ,że klientowi zależy  ,może da ze 4 gwiazdki 😂

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  my juz od jakiegos czasu kierujemy sie prostą zasadą. Czas wysyłki - zgodnie z tym co podane w zamówieniu . Tą paczke nadałbym 2 kwietnia ponieważ byłoby to zgodne z umową i tym co zobaczył klient w zakładce z zamówieniem.

Jeśłi paczka dojedzie jutro do paczkomatu a klient wyjechał na świeta to we wtorek rano inpost wyjmie ją z paczkomatu a Ty ... Oberwiesza za wysyłke niezgodną z umową i jescze nie bedziesz miał sie jak wytlumaczyc :(((( Bo klient w zamówieniu zobaczy " wysyłka wtorek 02-04"

Natomiast jakbys wysłał 02-04 to zawsze możesz klientowi napisać -" Prosze sprawdzić zamówienie tam jest termin wysyłki "

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nio tak też może być, chcesz lepiej niż dobrze, wyjdzie źle.

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

ale z drugiej strony jak jest np ustawiona wysyłka 2 dni to jest napisane "Podczas tworzenia tej oferty sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 2 dni roboczych." DO 2 DNI to znaczy, że mogę wysłać po 1h i nikt nie powinien mieć pretensji

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Lew widział całość, gorzej jak ty zadzwonisz to będzie  drekenzes 💩

oznacz moderatorów