anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient jakimś cudem zgłasza zwrot 18 dni po zakupie - jak to możliwe?

poli_pap
#10 Popularyzator#

Numer zwrotu Z34O/2024 do zamówienia 924c99d0-57dc-11ef-b8d1-65eef292396c. Zwroty mamy ustawione do 14 dni po zakupie. Jakim cudem ta osoba zgłasza częściowy zwrot do zamówienia z 11 sierpnia w dniu 29 sierpnia? Proszę o wyjaśnienie

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

fox_paws
#12 Orędownik#

Odstąpienie od umowy przysługuje do 14 dni od "objęcia towaru w posiadanie przez konsumenta"

oznacz moderatorów

poli_pap
#10 Popularyzator#

Masakra jakaś, bo ten sam klient już ponownie zwraca część zamówienia. Pierwsze bo chciała mieć darmowy smart a teraz to nawet nie wiem, a przez przedmiot który zwraca było to drugie zamówienie masakrycznie się pakowało... Zmarnowało się tym pełno wypełniacza. Szkoda, że Czarna Lista została wykastrowana, bo ta osoba już by na niej była 🙂 Mam już dość takich ludzi, którzy marnują nasz czas żeby tylko zwrócić pół zamówienia.

Miałam wrażenie, że 14 dni się liczyło od momentu sfinalizowania zakupu i wszystkie zwroty do tej pory mieliśmy zgłoszone do 14 dni po zakupie. 

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

A jeśli jest to np. Allegro Mini Przesyłka, która wędruje do 6 tygodni, to jak w ciągu 14 dni od zakupu ma sprawdzić, co przyjdzie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiadomo jak sprawdzić, właśnie dlatego jest ta przesyłka"ryzykowna".

oznacz moderatorów

poli_pap
#10 Popularyzator#

To była przesyłka do paczkomatu, w tym konkretnym zamówieniu, więc ryzyko jest tutaj raczej niskie? Rozumiem przy takich przesyłkach, a nie przy paczkomacie

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Jeśli ktoś kupi w piątek popołudniu, wysyłasz w poniedziałek. W najlepszym razie dostaje we wtorek do paczkomatu. Czas na odbiór - 2 dni.
I tak mija już 5 dni.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@poli_pap zgodnie z zapisem w UK konsument ma prawo do rezygnacji z zakupu w ciągu 14 dni ....OD !!! OTRZYMANIA PRZESYŁKI !!!  , ten zapis jest rozszerzony , ale dalsza treść nie dotyczy Twojego problemu .

oznacz moderatorów