anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient zgłosił zwrot i zwrócił uszkodzony towar

kmdm
#10 Popularyzator#

11.jpg111.jpgWitam 1111.jpg

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

Client:98572120
#13 Ambasador#

@kmdm 

Obejrzałem Twoją ofertę sprzedaży zamka opisanego jako nowy: https://allegro.pl/oferta/zamek-nawierzchniowy-tytan-t-99-przyszlosc-gerda-9619072640 

Dobrze się domyślam, że wstawiłeś tam zdjęcia najlepszego egzemplarza, jaki posiadałeś? 

PS: Widzę, ze sprawa dotyczy aż 63 zł. Jest o co walczyć.

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

kmdm
#10 Popularyzator#

@Client:98572120  bardzo się cieszę że obejrzałeś 🙂 a domyślenia i przypuszczenia to jakoś mi źle się kojarzą w tym temacie.

I mylisz się bo sprawa dotyczy aż 59 zł bo teraz mam cenę  wyższą , ale tak czy tak to jest pieniądz  , jest to mój ciężko zarobiony pieniądz którego staram się nie  marnować bo jakiś kupujący nie potrafi poszanować Twojej pracy.

Może to kosztować i 5 zł ale to są moje ciężko zarobione pieniądze.

Tylko  czy aż tak bardzo walczę o to , zadałem tylko pytanie co w takiej sytuacji bo kupujący faktycznie trochę przegiął , na razie rozważam co robić co się opłaca z nikim nie walczę nawet z kupującym , na razie grzecznie mu napisałem maila co otrzymałem że tak się nie robi i zobaczymy co będzie .

A walczę to znaczy można powiedzieć że walczyłem   tylko z jedną osobą na słowa bo za dużo się udziela i nie na temat odpowiada , nawet się modlę o to ale już odpuściliśmy - chyba.

 

A jeżeli chodzi o zamek to gzemplarze wszystkie są takie same nie ma lepszych gorszych , wstawiłem realne zdjęcia  zamka a nie jakieś z internetu ściągnięte , wykonanie zamka  jest można powiedzieć rzemieślnicze , prosty tani zamek ale nowy niezadrapany lakier itp.

Zdjęcia robione bardzo dawno , teraz może i lepsze bym zrobił ale nie ruszam tego co się sprzedaje.

Ale to juz nie powiązane jest z tematem ale dzięki za zainteresowanie i troskę 🙂

 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

kmdm Podejrzewam (znów podejrzenia 🤣), że nie o tą kwotę temat, a o proceduralne bzdury.

Nie szarpałbyś nerwów na forum.

Naświetliłeś i to jest istotne.

Tylko kto się w korpo porzejmie?

 

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@kmdm 

Tak, tak... Uznajcie reklamacje jak tylko kupujący o niej pomyśli. W żadnym wypadku nie zmniejszajcie wartości przedmiotu. Zwracać całość i jeszcze grzecznie przeprosić. @xyz96  będzie wniebowzięty.

Tylko nie przychodźcie tu później i nie płaczcie jak kupujący zaczną wykorzystywać system i zaczniecie tracić pieniądze, że "łolaboga, oszukujo". Nie karmcie zwierza który was później zeżre.

 

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Jest o co walczyć, bo odsyłanie takiego zamka w ramach zwrotu bez podania przyczyny to chamstwo i brak szacunku do drugiej osoby.

oznacz moderatorów