anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

komentarz negatywny

abella7
#8 Zapaleniec#

Szybka dostawa,dobrze zapakowany produkt .Niestety według mnie nieoryginalny. Opinia nie polecam. Produkt jest w 100% oryginalny sprzedawany przez moją firmę na Allegro i **piiip** od 12 lat. Są na to faktury .Co mam zrobić z taką oceną? Allegro umywa ręce, z kupującym niema sensu dyskutować. Znak produktu zastrzeżony ,opakowanie typu blistr.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli jesteś pewien że towar jest oryginalny a opinia sprzedawcy psuje w nieuczciwy sposób wizerunek twój i twojej firmy napisz do kupującego że zgłosisz to na drogę sądową. Masz do tego prawo i jak sobie sam nie pomożesz ,allegro na pewno ci nie pomoże.

oznacz moderatorów

abella7
#8 Zapaleniec#

To prawda Allegro jest od nabijania kasy .Kupujący może pisać co mu się podoba Allegro nie pomoże. Nawet nie można teraz takiego gościa wykluczyć z zakupów. Może kupować inne produkty pisać "nie polecam" powód nie oryginał.

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@abella7 Nie zaszkodzi napisać spokojną i rzeczową odpowiedź na komentarz. A do Allegro zgłoś, że podejrzewasz szkodliwe działanie konkurencji. Niewielka szansa, ale może się ktoś przyjrzy bliżej

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Sprwadź treść ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak kupujący argumentuje że produkt jest nieoryginalny?

oznacz moderatorów

abella7
#8 Zapaleniec#

Jest to plecionka wędkarska firmy Berkley. Jest znana z tego że jest pogrubiona a dla kupującego to argument że to podróbka. Sprzedajemy ją od 12 lat po całym świecie i pierwszy raz ktoś napisał że tonie oryginał.

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Złóż zawiadomienie do prokuratury, w takiej sytuacji to kupujący będzie miał obowiązek udowodnienia swojej tezy.

oznacz moderatorów