anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt z osobą odpowiedzialną za naruszenia regulaminowe ofert

RaypathECO
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry,

Piszę tutaj ponieważ szczerze już nie mam sił. Jesteśmy notorycznie codziennie zgłaszani przez konkurencję o absurdalne rzeczy. Poziom hipokryzji dzisiaj jednak przeszedł ludzkie pojęcie. Zgłosiliśmy sami oferty do weryfikacji żeby być pewnym poprawności ofert. Dostaliśmy pozytywną odpowiedź "oferta nie budzi zastrzeżeń". Zmieniane już były z 7 razy. Ale jak usłyszałem w końcu, że nie budzi zastrzeżeń ok. Jakie było moje zdziwienie kiedy po kilku godzinach allegro kolejny raz usuwa nasze aukcje i daję kolejne upomnienia. To naprawdę jest nie w porządku, że konsultanci i doradcy nawet twierdzą, że aukcja jest ok po czym zostaję ona zdjęta po kilku godzinach. Mało tego podejrzewam, że ta sama konkurencja przykleja się do naszych katalogów z których już doradcy tak ochoczą nie chcą ich wyrzucić mimo, że są tam nasze kody ean, nasz unikalny zestaw, nazwa i miniatury w identycznych formach jak na stronie gs1, tu nie ma problemu temat ciągnie się 2 tygodnie a usuwane aukcje mamy codziennie mimo zapewnień, że wszystko ok .... Dramat. Proszę o kontakt do decyzyjnej osoby, która zna się na rzeczy. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@RaypathECO Cześć, podaj proszę przykładowe numery tych ofert 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

RaypathECO
#7 Wielbiciel#

15026352982

15037395317

15030523709

oznacz moderatorów

RaypathECO
#7 Wielbiciel#

Ostatni nr weryfikowany przez " Dział Bezpieczeństwa Transakcji"

Kilka ofert już poprawiliśmy w podobny sposób i znowu usunięte...

oznacz moderatorów

RaypathECO
#7 Wielbiciel#

111.JPG

oznacz moderatorów

RaypathECO
#7 Wielbiciel#

Kolejne usunięcia mimo poprawionych aukcji, to jest cyrk po prostu.

oznacz moderatorów

RaypathECO
#7 Wielbiciel#

Ostatnie zmiany aukcji -19.02.2024 19:05

 
Administrator usunął ofertę - 19.02.2024 20:10 
 
Wcześniejsza weryfikacja pod kątem poradnika pozytywna.
 
Chyba są równi i równiejsi sprzedawcy ... Proszę o rozwiązanie sprawy mailowo lub tutaj.
 
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

np. 15026352982 zamien 1. zdjęcie z 2. i będzie ok. Pierwsze zdjęcie może zawierać wyłącznie oferowany produkt, a tak to naliczyłem na nim 3 naruszenia regulaminu.

oznacz moderatorów

RaypathECO
#7 Wielbiciel#

Przecież to moje produkty i takie sprzedaje, własne kody ean w bazie Gs1, konkurencja się doczepiła do katalogu... 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@RaypathECO W załączniku (poradniku) PDF miałeś swoje dane kontaktowe. Po poprawieniu tego oferty nie będą usuwane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

RaypathECO
#7 Wielbiciel#

Pani Olu jeszcze raz napisze, oferta poprawiona była godzinę przed usunięciem. Albo ktoś nie zauważył i z automatu usunął bo tych zgłoszeń pewnie było masa albo nie wiem o co chodzi. W każdym razie mam nadzieję, że sytuacja się nie będzie powtarzać i będziemy się mogli skupić na sprzedaży a nie zajmowaniem się sfrustrowaną konkurencją.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów