anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

korzystanie z opisów z katalogu allegro

INTERMAX-45
#7 Wielbiciel#

Czy przy wystawianiu oferty mogę bez konsekwencji korzystać z opisów i zdjęć z katalogu Allegro,oraz czy jest to opcja darmowa czy za opłatą?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@INTERMAX-45 możesz śmiało korzystać ze zdjęć oraz opisów, które znajdują się w katalogu. Ta opcja jest darmowa. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wyprzedaz_2010
#10 Popularyzator#

Oczywiście, INTERMAX-45, musisz weryfikować te informacje gdyż katalog Allegro jest pełen błędów. Pomijam już sposób pozyskania zdjęć produktowych do katalogu bo to metoda mocno naciągająca przepisy o prawie autorskim.

oznacz moderatorów

INTERMAX-45
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedz, ale nadal mam wątpliwości . Spotkałam się tutaj z opiniami użytkowników, którzy pisali ,że dostawali upomnienia od Allegro, a nawet groźby o zawieszeniu konta za rzekomo wykorzystanie materiałów które są własnością osób trzecich.Więc mimo wszystko mam jeszcze wątpliwości.Nie chciałabym stwarzać sobie zagrożenia dla funkcjonowania konta na Allegro. Już nie wiem jak to jest naprawdę.....

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

oczywiście, że możesz dostać takie upomnienie, bo allegro nie kontroluje treści katalogu i mogą one naruszać prawa osób trzecich. Były już opisywane takie przypadki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

INTERMAX-45
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję mikeza.Tylko po co udostępniać coś, co

  nie jest do końca zweryfikowane (może faktycznie stanowić czyjąś własność)

i stanowi łamanie prawa .Jeżeli coś się udostępnia to powinno być pewne ,a nie rosyjska ruletka uda się lub się nie uda.

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Allegro od kilku lat ewidentnie nie panuje nad stworzonym przez siebie portalem.

Nie bierz również odpowiedzialności za błędy moderatorów i konsultantów ... więc bierz poprawkę na to, że jeśli ktoś za coś dostanie po łapkach to jedynie SPRZEDAJĄCY !

 

Co do katalogu i błędów - jak wspomniał wcześniej rozmówca - jest tyle bzdur co w rosyjskiej telewizji. Kupujący kupują zupełnie coś innego, niż my chcemy im sprzedać.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów