anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupowanie Komentarzy Allegro

fragtour
#10 Popularyzator#

Witam, informację o koncie które kupiło sporą ilość komentarzy przekazałem allegro już 6 miesięcy temu, kiedy to całkiem nowe nie firmowe konto od 0, w ciągu 2tygodni uzyskało ponad 120 komentarzy, następnie po 3 miesiącach ok 600 komentarzy, po 6 miesiącach działania 1200komentarzy, Allegro otrzymało te zgłoszenia od kilku osób które również ten fakt zaobserwowały, mimo ciągłych zgłoszeń, Allegro po 5 minutach odpisuje że dział bezpieczenśtwa nie dopatrzył się naruszeń... czy tam ktokolwiek podchodzi do sprawy na poważnie? komentarze są pisane w sposób który typowo ma zachęcić tylko do zakupu u tego sprzedającego, w dodatku często nie dotyczą przedmiotu który był sprzedany. Jakieś rady ? tak jawne oszustwa powinny być piętnowane...

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

LEW433
#21 Demiurg#

Coraz mniej jest tu poważnie, 😡

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@LEW433 dziwi Cię to? Problem z komentarzami jest wałkowany na forum od bardzo dawna.

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Tzn, z każdym dniem coraz mniej..., tylko dziwi mnie fakt że mimo wielu na prawdę wielu zgłoszeń, nawet nie odemnie, a od innych osób prowadzących firmy, Allegro wszystkim odpisuje to samo w mgneniu oka, tak jak by z góry mieli informacje żeby takie zgłoszenia ignorować bez ich weryfikacji, bo płaci prowizizje hajs się zgadza i tyle w temacie...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisałem że mnie dziwi? 🤔

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

daj link do jakiejś aukcji tego

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Wszyscy razem sprzedający to samo co on, wspólnie nie mają tyle komentarzy co on sam :D, oni tam mają firmy po 5-10lat, on od 6 miesięcy nowe konto bez firmy i bum, co miesiąc dochodziło ok 150 komentarzy, czasem komicznych i nierealnych nie dotyczących nawet gry...

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@fragtour jak co miesiąc ma z 1500 sprzedaży to ma 150 komentarzy, jakieś 10% kupujących je wystawia, nie widzę w tym nic dziwnego.

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Słuchaj,ale sumy jakie podajesz są nierealne do zarealizowania, nie ma takiej sprzedaży w tych kategoriach i tych grach, pytałem się 4 największych sprzedających, od lat i oni łącznie nie są w stanie tego osiągnąć oferując to samo i to o 30% taniej niż on, ogolnie wszyscy mają taniej niż on 😉 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@fragtour najwięksi sprzedawcy powinni wiedzieć, że cena nie jest wyznacznikiem.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@fragtour   Zazdrość,  zawiść  to  bardzo szlachetne  cechy w naszym społeczeństwie.

Ten uzytkownik sprzedaje gry,  pewnie też przedmioty do gier,  więc transakcje idą w setkach albo tysiącach.  Ja tych transakcji  liczył nie będę ale wiem że każdego użytkownika można w jakiś sposób zachęcić  do napisania komentarza.  Po prostu on wie jak to zrobić, ty nie wiesz.

A jeśli chodzi o działalność Allegro,  moim skromnym zdaniem ktoś ważny postanowił że na Allegro są najlepsi  sprzedawcy i najlepsze , o najwyższych parametrach przedmioty.  Który  sprzedający  się nie załapie niech..... 

Dalej sobie dopowiedz.

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Hej, nie wiesz o czym mówisz, Prowadze firmę w tej samej kategorii, i choć bym sprzedawał to samo za 50% ceny w życiu bym nawet nie uzbierał 1000 transakcji, w tych kategoriach są siedziątki sprzedających, którzy handlują od bardzo dawna, nikt nie ma nawet 300 komentarzy, wszyscy mają to samo taniej, a tu jedna osoba w 5-6 miesięcy 1200 komentarzy uzyskała, bez ingerencji i fałszywych zakupów jest to nierealne, wiem bo sam sprzedaję to samo, tylko mam taniej i od dawna, jeśli w miesięcu uzyskam 40 komentarzy to jestem mega zadowolony, a każdy komentarz jest nagradzany gratiem w grze, jeśli mówisz że 1/10 osób wystawia komentarz, a on ma ich 1200 w ciągu raptem 6 miesięcy tu musiał by mieć sprzedaż na poziomie 12tys transakcji :D, a mam allegro analysis i widzę statystyki jakie są sumy w tych kategoriach 😉 i moge tu wrzucić jeśli chcesz zobaczyć tą anomalię w stosunku do tego oszusta a innych.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@MMOStock  Nie rozumiem w czym masz problem. Wiec zorganizuj tą grupę wielbicieli niech ci napiszą te 1200  komentarzy,  ja tylko będę cię podziwiał.  Politycy potrafią gromadzić miliony wielbicieli  więc próbuj i ty.

Oczywiście że aby osiągnąć ponad przeciętny wynik trzeba dołożyć jakichś starań. Jakie są te starania to sam musisz dojść do tego. Zarzucanie oszustwa tylko na podstawie statystyk to nieporozumienie  grzecznie nazywając.

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Lol, statystyki to fakty, jesli nie wnosisz nic do sprawy to odpuść, bo nie masz pojęcia o temacie, i o handlu na Allegro w tej kategorii, jeśli dla ciebie to normlane że ktoś bez bezy klientów, oferując towar 30% drożej od wszystkich na allegro, uzyskuje 500% więcej komentarzy niż wszyscy razm wźieci oferujący ten sam towar to normlane, otrzymujący komentarze na 3 linijki to żyjesz w różowych okularach 😉

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

A skąd Ty masz informacje o jego bazie klientów? 🤣

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Pisał ze mną, przed rozpoczęciem sprzedaży, mam tobie czat wrzucić ? chciał się dogadywac co do ceny, pisał że zamierza wejść w rynek z grubej rury, a że nie ma bezy klientów rozwiąże ten problem w inny sposób, bo w przeciwnym razie nie będzie miał siły przebicia 😉 

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Myślałeś, że świeżak Ci nie zagraża, więc olałeś propozycję a teraz płaczesz?

Popracuj nad swoim kontem, bo to nie kwestia liczby komentarzy. Np. ja na koncie z 15 komentarzami aktualnie mam większą sprzedaż niż na tym z 500. Towar identyczny, nawet zdjęcia te same.

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Starty życze ci żebyś miał sprzedaż w mln, tylko legitnie bo karma wróci w najmniej oczekiwanym momencie 😉 a i tak będzie w tym wypadku, bo chłop ma firme zamkniętą  od 6 miesięcy, działaność  założył tylko żeby otrzymać darmowe promowania, po czym ją zamnkną, a sprzedaż prowadzi dalej na te same dane.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

To zgłoś go do US zamiast jęczeć na forum. Chyba, że sam masz coś na sumieniu i boisz się odwetu?

oznacz moderatorów