anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupowanie Komentarzy Allegro

fragtour
#10 Popularyzator#

Witam, informację o koncie które kupiło sporą ilość komentarzy przekazałem allegro już 6 miesięcy temu, kiedy to całkiem nowe nie firmowe konto od 0, w ciągu 2tygodni uzyskało ponad 120 komentarzy, następnie po 3 miesiącach ok 600 komentarzy, po 6 miesiącach działania 1200komentarzy, Allegro otrzymało te zgłoszenia od kilku osób które również ten fakt zaobserwowały, mimo ciągłych zgłoszeń, Allegro po 5 minutach odpisuje że dział bezpieczenśtwa nie dopatrzył się naruszeń... czy tam ktokolwiek podchodzi do sprawy na poważnie? komentarze są pisane w sposób który typowo ma zachęcić tylko do zakupu u tego sprzedającego, w dodatku często nie dotyczą przedmiotu który był sprzedany. Jakieś rady ? tak jawne oszustwa powinny być piętnowane...

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

MMOStock
#10 Popularyzator#

Już 3 osoby go złosiły ;), odwetu czego ? kontrole miałem pół roku temu w tej branży to normalne 😉

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Organizowanie takich grup jest niedozwolone, o tym ciągle piszemy  😄 co z tobą nie tak ?  wchodzisz na strone 100kome.......pl i masz tak jak w tym wypadku.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

no, te komentarze w których jest dopisek, wyglądają jakby je pisała jedna osoba która nie ma za bardzo pomysłu co napisać żeby wyglądało jak komentarze wielu różnych osób

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Bo tak to jest zrobione, tam sa komentarze typu "Kupiłem a gold pojawił się po 1min na koncie" co jest komplatnym kłamstwem, w przypadku gry World of Warcraft złogo dociera zawsze po 60min, nie inaczej... nie ma możliwości też że samo pojawi się na koncie, trzeba je wysłać albo przekazać, to typowo kupione komentarze.

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

Zastanawiam się jakim cudem można zdobyć komentarz bez odbytej tranzakcji 🙄

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

wejdz sobie na 100komentarzy.pl i sie dowiesz.... strona jest promowana mega mocno 1 komentarz kosztuje 5zł...

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

Ja jestem głupi,czy czegoś nie rozumiem.Namawiają tam do zakupienia kursu za 5 stówek

No więc obliczmy 500:100=5 Tyle wg nich kosztuje komentarz. A kto mi zagwarantuje,że po przeczytaniu tego kursu i zastosowaniu się do niego zdobędę 100 komentarzy

To ściema jakich mało,a właściwie jakich pełno w necie. Różne kursy,kursiki i szukają naiwnych

Tyle tylko,że głupich nie sieją,sami się rodzą

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Czego nie rozumiesz? piszę że to zautomatyzowany system...widocznie mają baze danych kilkustet kont które wystawiają komentarze automatycznie, mało to botów jest ? nie wiem dokłądnie jak to działa, ale osoby które są twórcami prowadzą na youtube również kanał, tak czy siak  na końcu informują że wszystko jest zgodne z regulaminem allegro, i stąd problem udowodnić zakup komentarza, bo allegro ciągle twierdzi że wszystko jest ok

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

Boot nie boot,zadałem proste pytanie,jak można wystawić komentarz bez odbytej tranzakcji

Bazę to sobie mogą mieć i wszystkich klientów,ale najpierw trzeba coś kupić,żeby można było wystawić komentarz

Fakt,dziwnie to wygląda u tego sprzedawcy,ale chyba inaczej to musi być robione

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Masz racje, transakcja musi dojść do skutku, i konto musi być zweryfikowane, aukcje są w kategorii w której nie trzeba nic wysyłać paczką, nie trzeba nadawać listy, ogolnie wysyłka jest bezkosztowa, przedmioty sa wysyłane w grze, więc nawet nie wiesz czy realnie doszło do dostarczenia przedmiotu, na takich aukcjach można z łatwością nabijac komentarze, ale jak to jest robione ciężki mi udowodnić.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@MMOStock 

Kupić z wysyłką elektroniczną i wystawić komentarz to już technicznie nie będzie trudne. Ja się zastanawiam jak tu odzyskać prowizję Allegro?

 

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Dokładnie, w tym jest chaczyk, w tej prowizji, tam na stronie jest stwierdzenie, że trzeba poświęcić koszta z tym związane, i sądzę że prowizja dla allegro jest tym kosztem, a zwroty są robione po za allegro, długo nad tym myślałem, i to chyba jedyna możliwość żeby allegro się nie skapneło że ktoś kupił komentarze, bo gwarantuje że są kupione, czytałem wszystkie, i często komentarze dodawane są jak by z automatu nie dotyczące gry ani transakcji.., jednak póki allegro na tym zarabia i nie powiąże tych kont które komentarze kupują z innymi incydentami to chyba będzie to trwało wiecznie

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Idealnie pasuje do tematu wątku >  - Kawaler pyta się żonatego kolegi :
- Jak sądzisz, żenić się z Zośką czy nie?
- Pewnie, że się żeń, dlaczego masz mieć lepiej niż ja.

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Mylisz pojęcie zazdrości z oszustwem, ale to normalne tutaj 😉 

oznacz moderatorów