anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał paczki z paczkomatu. Towar się popsuł.

FoodOutlet24
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie. Kupujący nie odebrał przesyłki z paczkomatu i wraca do mnie. Były tam produkty z krótkim terminem przydatności. I po powrocie będą już po terminie. Co w takiej sytuacji, czy muszę oddać za towar, którego już nie jestem w stanie sprzedać?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FoodOutlet24 Skonsultuję to z odpowiednim zespołem i wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@FoodOutlet24 ależ w żadnym wypadku, produkty pewnie wykluczone ze zwrotu, towar dalej należy do kupującego, w razie dyskusji odpowiadaj na czas, jak będzie zwalał winę na przewoźnika, złóż reklamację 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FoodOutlet24 Otrzymałam informację, że najlepiej będzie, jak skontaktujesz się bezpośrednio z jednym z naszych doradców. Formularz kontaktowy znajdziesz tutaj

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@FoodOutlet24 zgodnie z zapisem w UK kupujący na skutek własnego działania odpowiada za utratę wartości towaru i nie może narażać sprzedawcy na ponoszenie dodatkowych kosztów , w związku z powyższym nie zwracasz za towar , DODATKOWO !! w przypadku odstąpienia od umowy  obciążasz klienta kosztami utylizacji nie nadającego się do dalszej sprzedaży towaru  ,kosz nadania pokrywasz jeśli występował ..

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak miałeś w ofercie wyłączenie zwrotu ze wzgledu na krotki termin spożycia to nic oddawać nie musisz

oznacz moderatorów