anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Testy na produkcji - panel się rozjeżdża

Good3DPrint
#9 Pomysłodawca#

Testy na produkcji, nie da się odpisać na pytanie, dyskusję, styl panelu ostro się rozjeżdża.

Wykop na tagu allegro potwierdza.

Testy na produkcji 🙂

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

brakestop
#13 Ambasador#

awaria !!alegroawaria.jpg

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

led-oro
#3 Debiutant#

Mam tak samo, na różnych komputerach, różnych systemach. Allegro zupełnie się posypało. Jakimś cudem, jak zjadę na sam dół strony, widzę dane wysyłek w rozwalony i ledwo czytelny sposób. Będę kombinował, ale raczej nie da się korzystać z Allegro w takiej formie.

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Panel Finanse w ogóle nie działa. @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

design_org_pl
#7 Wielbiciel#

u nas tak samo - pewnie czekają nas kolejne zmiany 🙂

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

cudowne allegro wprowadza znowu zmiany ? bo ja już chwilami nie nadążam za nimi 🙂 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Ciekawe co w takim razie ze sprzedającymi którzy przez ten problem nie mogą odpisać na czas 🙂

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

No przecież Nowość Sales Center mamy od dzisiaj!

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Nie da się nadać paczkę z Wysyłam z Allegro! Halo Halo! Drogie Allegro, coś z tym trzeba zrobić i to szybko! @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

DC43Sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Dołączam się, nie mogę wejść do zamówień ani wylogować się z konta, cały układ strony rozjechał się!

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Już działa.

oznacz moderatorów