anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący nie zapłacił i nie odzywa sie

rolsky1
#8 Zapaleniec#

witam kupujący nie zapłacił nie odzywa sie złożyłem wniosek ale nic sie nie dzieje, jesli zapytacie go czy zapłacił a faktycznie tego nie zrobił i skłamie jakie macie narzedzia zeby to sprawdzic???

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mikeza
#20 Guru#

@rolsky1  allegro może go poprosić o potwierdzenie tej płatności, jeśli nie zapłacił, to przecież nie ma takiego potwierdzenia 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@rolsky1 Ile minęło czasu od zakupu? Możesz już wystąpić o zwrot prowizji? Ty jako Sprzedający NIE możesz rozpocząć dyskusji. Napisz sms - może nie jest przed komputerem.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

jak narazie ja mam 5 osób, którzy nie dali znać po wylicytowaniu przedmiotu, jeden wrócił po 2 miesiącach, by zapytać czy można wysłać, mając gdzieś, to że już licytował i wpadł na CL 😕

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@konto zamknięte  zasadniczo ja mam takie osoby prawie non stop. Miesięcznie jest takich delikwentów ok 10-15 sztuk. Zero kontaktu i tyle. Już się do tego przyzwyczaiłem, zwrot prowizji i po sprawie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

rolsky1
#8 Zapaleniec#

ale ja mam typola co z zemsty za negata kupił u mnie 2 przedm ioty prowizja ok. 20 pln mi zajumali i nie chcą zwrocic bo on powiedział ze zapłacił na stroni widnieje zapis ze rozpoczą procedure i nic sie nie dzieje wiem ze nie zapłaci bo zrobił sobie jaja nie popuszcze allegro zamiast go poprosic o dowod wpłaty to nawet im sie nie chciało

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

było go wrzucić na CL po wystawieniu negatywa 😉

oznacz moderatorów

rolsky1
#8 Zapaleniec#

napisałem smsa nie odpowiada moze wstydzi sie odpowiedziec 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@rolsky1, takich to ja wszystkich miałem, żaden nie odpisał, nawet przepraszam, ani rezygnuję, zero kultury. A ja dzwonił nie będę 😕

oznacz moderatorów