anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący twierdzi, że paczki nie otrzymał mimo informacji z inpost że paczka odebrano

nallo
#7 Wielbiciel#

Witam czy ktoś z szanownych koleżanek i kolegów sprzedających miał taki problem: kupujacy po ponad 1,5 miesiąca zgłasza problem, że nie otrzymał zakupionego towaru. Według naszego systemu przesyłka została wysłana do paczkomatu. InPost potwierdza odebranie przesyłki z paczkomatu. Nie wpłynął żaden zwrot. 
Co w takiej sytuacji. Z góry dziękuję za pomoc i sugestie.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

LEW433
#21 Demiurg#

To odpisz im, jak Allegro Protect będzie o to pytać, jak masz dowody.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@piasekczesci Czyli trafiłeś na "kombinatora", który skuszony podpowiedziami " doradców-podpuszczaczy", postanowił zarobić "za friko"

oznacz moderatorów

piasekczesci
#8 Zapaleniec#

dokładnie, poproszony o przesłanie dowodu wysyłki towaru do mnie - sprzedającego szybko zakończył dyskusję.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

W takim przypadku składasz reklamację u przewoźnika i jak miałeś ubezpieczenie, to do ubezpieczyciela (w przypadku poczty składa się osobno reklamację i wniosek o odszkodowanie z ubezpieczenia).

Koleś będzie musiał podpisać oświadczenie o tym, że wskazanej przesyłki nie otrzymał (dostanie urzędowe druki od poczty).

Ps. Potwierdzenie odbioru wystawione przez Pocztę Polską ma status dokumentu urzędowego.

oznacz moderatorów

aina_nan
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj mi ktos po prawie 5 miesiacach zalozyl dyskusje ze nie otrzmal przedmiotu. Status paczki (inpost paczkomaty) jest ze dostarczona.  Zadnego zwrotu nie bylo. Dla mnie to trochę dziwne że ktos czeka tyle czasu ze zgloszeniem.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@aina_nan złoż reklamacje od razu do inpost by mieć na papierze że doręczono paczke potem niech kupujący zmiata na drzewo

oznacz moderatorów