anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier allegro one nie podjeżdża po paczki mimo zamówionego podjazdu

_dyzurna_
#7 Wielbiciel#

Kurier allegro one nie podjeżdża po paczki mimo zamówionego podjazdu. Nr paczek A000ATNB04, A000BHZM75, A000BHZQM4. Paczki mają zamówione podjazdy od tygodnia.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Allegro_One
Ekspert Allegro

@_dyzurna_ Sprawdzimy co się dzieje. Prosimy o cierpliwość.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One  jako sprzedawcy mamy dużo cierpliwości, a co z klientem, statystykami ( wiem że można wykluczyć ) tylko Wy myślicie że nie mamy co robić tylko śledzić, pilnować i użerać się z kupującymi czekającymi na paczki ? od lat mam swoich sprawdzonych przewoźników i żadnego problemu z paczkami, żadnego zapytania ostatnie jakie miałem problemy kilka lat temu i dyskusję dotyczyła UPS 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@_dyzurna_ Udało nam się ustalić, że podjazd po paczki A000BHZM75, A000BHZQM4 został zamówiony dopiero dzisiaj. Sprawę trzeciej paczki będziemy wyjaśniać.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Allegro_One A000BGDL24 ponad dobę siedzi w automacie .... baaaardzo mi się to nie podoba .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria jak mawia @Allegro_One Prosimy o cierpliwość 😄 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 jedno mnie cieszy 😁  ,elegancko wydłuża mi się prezentowany czas dostarczenia dla ONE @Allegro_One  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  tak trzymać .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One wieczór , słonko zaszło i nic , dalej w maszynie , brawo Wy , brawo ONE .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria cierpliwości Ci brak, zimno jest maszyna zamarzła, z czasem wyruszy w drogę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 wynik rewelacyny , co druga nadana przezemnie paczka ONE paczka ma opóźnienie 

 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One czy ktoś tu żyje ???!@!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria dlatego nie mam zamiaru tego udostępniać 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 nie miałem wyjścia , ale wprowadzam stopniowo w miarę wygaszania smarta w ofertach ,

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@mdrogeria Już zajmujemy się Twoim zgłoszeniem. Przepraszamy za tę sytuację. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ruszyła , a teraz wypadałoby usunąć transakcję z systemu jakości 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria dzięki za informację! W sprawie wykluczenia zamówienia już działam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika Złotko ... odpowiedź bedzie taka sama jaką zwykle otrzymuję cyt,, ma Pan zbyt wysoką jakość i ta transakcja .......czary mary ,, czyli przekładając na języko pospolity --trzeba ją za wszelką cenę obniżyć --

To samo - przesyłka DHL 27304765958 nadana przez WzA już ponad dobę siedzi w automacie .... normalnie ręce opadają 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria zamówienie zostało wykluczone z jakości, jutro nie będzie się już wliczać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika usuwasz negatywy , z wykluczanien też Ci dobrze idzie , zastanawiam się .....hmmmm 😁

WIELKIE DZIĘKI 

1934de1b6ec41fc3a9f99a251a0bfb9a.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria dzięki za kwiatki! 😊 
Od razu sprostuję, żeby nie było nieporozumień, że komentarz usuwam, ale na prośbę osoby, która go wystawiła, więc wszystko zgodnie z procedurą 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika a co z negatywem jak dostanie bez opisu ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów