anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier DPD

prezento-grzes
#11 Animator#

Kurie nie odebrał od mnie 6 paczek tylko jedną bo powiedział mi że na każda mam robić zlecenie odbioru.

Pytanie pierwsze jak zrobię na 5 paczek i na każda zlecenie odbioru zapłacę za 5 podjazdów.?

Jak oddam w ŻABCE 3 paczki do 10.00 a po 10.00 znowu 3 to kurier sobie wybierze jakie podjąć dziś   a które jutro.?

Allegro nie dopracowało aby wystarczyło jedno zlecenie na 6 paczek chyba że chce abyśmy nosili do ŻABKI i kurier będzie podejmował decyzje ile danego dnia ich odbierze i które dojadą na czas do klienta.

Zaznaczę że kurier nie ma numeru tylko ilość jaką ma odebrać.

Porażka dużo trzeba dopracować w tym zakresie bo kurier potrafi podbić ciśnienie .

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@prezento-grzes Podaj proszę numery zamówień, których dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

prezento-grzes
#11 Animator#

Dziękuję już bez znaczenia temat ,wyjaśnił mi inny sprzedający. Nie rozumiem tylko jednego na jakiej zasadzie bazuje umowie że DPD z Allegro aby robić zlecenia do każdej przesyłki danego dnia oddzielnie ? Do której godziny zlecenie jest realizowane do 10.00 ? A co z paczkami zleconymi po tej godzinie.? Kurier wybierze sobie z góry 4 szt a z dołu zabierze jutro bo po 10.00 weszły do systemu ? Mam robić inną górkę ? Gdzie tu ekologia ?

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Dopłaty są, jeśli on podjedzie, a Ty masz mniej niż 3 paczki. 

DPD jest chorą firmą, ale mają kurierów podwykonawców, którzy to zatrudniają kierowców na umowy śmieciowe lub bez umowy. Chłopaki pracują po 12 godzin dziennie i zdecydowanie nie chcą sobie robić kłopotów zabierając paczki nie zgłoszone do systemu bo im nikt za nie w tej firmie nie zapłaci. 

 

Kurierzy DHL zabierają bez podjazdu przy okazji. Bez jęków. Mają inaczej rozliczane. Kurier DPD jest na płatnym punkcie odbioru i nawet jeśli stanie pod twoim adresem po jedną czy po 120 paczek dostanie 2 zł. 

 

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

prezento-grzes
#11 Animator#

Dzięki ,to widać że chore tam układy  .Teraz rozumiem bardziej jasno temat tylko nie rozumiem po co nas zmuszać aby wysłać takimi firmami ? .Dzięki jeszcze raz Pozdrawiam 

oznacz moderatorów