anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Liczba wyświetleń sprzedawanych przedmiotów.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ESCEL1
#8 Zapaleniec#

Co się dzieje? Od 2 dni na wszystkich aukcjach liczba wyświetleń się zatrzymała. Działa liczba obserwujących , która się zmienia. Sprzedaję przedmioty , a liczba odwiedzin strony się nie zmienia. Awaria?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
LEW433
#21 Demiurg#

Brak odwiedzin?

oznacz moderatorów
ESCEL1
#8 Zapaleniec#

No jak brak odwiedzin , jak napisałem, że sprzedaję na bieżąco. Np. wystawiłem przedmioty. Sprzedałem 2 szt. a liczba odwiedzin strony zero.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ESCEL1, zgłoś problem do Pomocy, mam to samo, już zgłosiłam, podobno sprawa przekazana do działu technicznego, ale jak będzie więcej zgłoszeń, to może coś ruszy. 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Tu są same problemy. Życie bez problemów byłoby nudne....???

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ESCEL1 Było już kilka wątków na ten temat, więc przed założeniem kolejnego wystarczyło skorzystać z wyszukiwarki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Bladziak
#9 Pomysłodawca#

najzabawniejsze jest podejrzewam ze to że na infolinii / czacie udają greka:

sprawdzę zobaczymy przekażemy do odpowiedniego zespołu

 

oznacz moderatorów
Ami_6502
#9 Pomysłodawca#

Co z tego że było kilka wątków, jeśli najwidoczniej ta funkcja została celowo zablokowana? Działało na starym allegro latami, teraz wszystko jest ograniczane celowo, więc korzystanie z wyszukiwarki nic nie pomoże 😞

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Ami_6502 To z tego, że w tych kilku wątkach jest wyraźna informacja o tym, że to awaria.
I owszem, korzystanie z wyszukiwarki pomoże, bo nie będzie 250 tys. tematów o tym samym i inni mający ten problem łatwiej dotrą do jakiejś rzeczowej informacji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
RajPrezentow
#2 Obserwator#

Chyba jakaś awaria, bo u nas jest tak samo.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@RajPrezentow, @Bladziak

zgłaszajcie do Pomocy

oznacz moderatorów
Pracownia_Aurora
#7 Wielbiciel#

Cześć. 

 Mam pytanie odnośnie rubryki pokazującej wyświetlenia danej aukcji w ciągu ostatnich 30 dni. 

Jak często te dane się "odświeżają"? 
Mam taką sytuację, że moje nowo wystawione aukcje obserwuje "X" osób, natomiast wyświetlenia aukcji w ciągu ostatnich 30 dni, pokazuje jako ZERO.  To niemożliwe, bo te aukcje wiszą na allegro ok 14 dni. 

Poza tym 'zamroziło' mi ilość odwiedzin każdej z aukcji, od ponad tygodnia dane się nie zmieniają, co nigdy wcześniej nie miało miejsca i jest zwyczajnie niemożliwe. 

Nie ukrywam, że utrudnia mi to pracę, gdyż nie mam rzeczywistego podglądu w to, które aukcje cieszą się popularnością a które wręcz przeciwnie. 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Pracownia_Aurora, temat był już poruszany wcześniej. Prawdopodobnie coś się popsuło. Zgłoś do Pomocy. 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję za wszystkie informacje, nasz zespół techniczny analizuje już problem i pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Niedziela więc ...spacerek się przyda albo grill....

oznacz moderatorów
peter_mac
#8 Zapaleniec#

To samo u mnie, licznik wyświetleń zero od kilku dni, sprzedać cos teraz tez dramat. Co sie dzieje z tym Allegro ? 

oznacz moderatorów
mamuskaaa
#7 Wielbiciel#

To że się nie zwiększa to jeszcze nic u mnie się zmniejsza.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mamuskaaa to normalne, widoczna jest liczba przedmiotów sprzedanych w ostatnich 30 dniach. Jeżeli Ci się zmniejsza, to znaczy że nie było sprzedaży, albo była mniejsza niż 30 dni temu. 🙂

oznacz moderatorów
larsson
#9 Pomysłodawca#

Kolejne awarie, a prowizje i oplaty coraz wieksze.... w tydzien zarobilem na allegro 400zl a  prowizji i oplat 1200 do allegro za nic.

oznacz moderatorów