anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licznik wyświetleń

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

 

Czy i dlaczego licznik wyświetleń działa z d..py?

liczniki Audio.jpg

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

willow_ufgood
#8 Zapaleniec#

Niczego nie wyjaśniła. Owszem można dodać do obserwowanych, ale to nie znaczy, że wszyscy to nagminnie robią. W niektórych bardzo popularnych kategoriach ludzie mają poustawiane powiadomienia o nowych ofertach ze swojego wyszukiwania i gdy tylko coś się pojawi wchodzą zobaczyć żeby im okazja nie umknęła. Ewidentnie wyświetlenia nie pokazują się w czasie rzeczywistym, co potwierdziły osoby powyżej testując przy pomocy znajomych. Wchodzili i nie było wyświetleń na liczniku. Wczoraj wystawiłem wiele aukcji w popularnej kategorii i wyświetlenia pojawiły się dopiero po jakichś 7 godzinach pomimo obserwowań. Nawet aukcja zakończona sprzedażą nie miała wyświetleń, dopiero teraz ma, dawno po zakończeniu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@willow_ufgood Wskaż proszę numer przykładowej oferty, która nie posiada wyświetleń, ale jest obserwowana. Skieruję sprawę do weryfikacji przez nasz dział techniczny. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

willow_ufgood
#8 Zapaleniec#

Teraz już posiadają, ale dopiero po wielu godzinach.

oznacz moderatorów

willow_ufgood
#8 Zapaleniec#

Ciekawe że gdy wystawię coś na zwykłym Allegro, to po 3 dniach mam 7 wyświetleń, a gdy to samo wystawię na Lokalnie, to po 12 godzinach mam 56 wyświetleń.

oznacz moderatorów