anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licznik wyświetleń

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

 

Czy i dlaczego licznik wyświetleń działa z d..py?

liczniki Audio.jpg

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Chodzi Ci o to, że jest więcej obserwujących niż wizyt? To nie błąd, bo ofertę można dodać do obserwowanych na stronie w wynikami wyszukiwania, bez otwierania jej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

No to wynika z tego, że idziemy w złą stronę. Dla mnie oznacza to, że obserwują głównie osoby, które nie zadały sobie trudu przeczytania opisu, lub obejrzenia zdjęć. Czyli konkurencja. A to z kolei prowadzi do tematu tzw "produktyzacji", dzięki której w wyniku wyszukiwania nie otrzymujesz ofert tylko "produkty" które nie prowadzą do konkretnych aukcji/ofert tylko do subkategorii, którymi są tak na prawdę "produkty" Allegro. I sprzedają się tylko "produkty" promowane... więc płacz i płać. Oj zła dla mniejszych sprzedawców droga... Zła.

oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

A wracając do sedna, dalej twierdzę, że licznik jest do bani... W aukcji mam złożone oferty, obserwuje kilka (9) osób a nadal licznik wyświetleń wskazuje 0.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Do koszyka również można dodać towar z poziomu listy ofert. Tak samo jak w przypadku dodania do zakładki Obserwowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Miła pani, upiera się pani jak zwolennicy Putina, że wojny w Ukrainie nie ma.  Ja rozumiem że pracodawca, czyli Allegro ma wszystko najlepsze, ale... Proszę troszkę ze zrozumieniem, w aukcji mam złożone oferty - aukcji, czyli licytacji. Jak wiadomo, żeby złożyć ofertę w aukcji to trzeba wejść na stronę aukcji a potem ona się automatycznie po złożeniu oferty - odświeża, więc powinno byś co najmniej 1 wyświetlenie, a w zasadzie 2., i po 3 złożonych ofertach miałem 3 oferty, 8 obserwujących i 2 wyświetlenia. Dopiero dziś po południu statystyki wyglądają lepiej (3 o./ 11 ob./ 32 wyś.). Więc uważam wciąż, że licznik jest skopany. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Może i można ale to nie zmienia faktu że i tak nie działa. Dowód:

- wybrałam pierwszą z brzegu ofertę z jednym wejściem. Otworzyłam tryb incognito - wyszukałam ofertę, weszłam w nią i nawet 5x odświeżyłam.  Oferta nadal posiada tylko 1 wejście.

- kolejna próba. Tym razem na tej samej przeglądarce incognito weszłam z linku. Również 5x odświeżyłam. Nadal 1 wejście.


- próba numer 3. Weszłam z innej przeglądarki bez incognito, dla pewności też po odświeżałam. Oferta nadal ma tylko 1 wcześniejsze wejście.

- pisałam posta ze 3 min, zrobiłam sobie herbatkę, minęło z 10 minut i dopiero wysyłam. Wejście nadal tylko 1no xD. 

Na jakiej zasadzie twierdzisz ze to działa?

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Podaj proszę numer oferty, co do której masz wątpliowści. Przekażę ją do weryfikacji.

@kaliszaneczka-x Odnotowywane są jedynie unikatowe wyświetlenia, dlatego jeśli otwierasz tę samą ofertę kilka razy, nie pojawiają się kolejne wyświetlenia. Musiałyby to zrobić inne osoby, z innych kont.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Mam wątpliwości co do wszystkich. To po prostu nie działa. Oferta na której testowałam to 12094068266. A licznik tak samo badziewnie chodzi wszędzie. Proponuję żeby inni też to u siebie sprawdzili, bo inaczej to nigdy się za to nie wezmą.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Czy tak, jak napisałam wyżej problem pojawia się, kiedy oferta jest otwierana przez inne osoby, przy użyciu innych kont? Sprawdź to proszę. Odnotowywane są jedynie unikatowe wejścia, więc jeśli sama kilka razy otwierasz ofertę, wyświetlenie będzie jedno.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Tak. W incognito nie byłam zalogowana. A na drugiej przeglądarce był zalogowany mąż.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Zespół techniczny nie potwierdził błędów w prezentowaniu liczby wyświetleń oferty, którą wskazałaś. 

Przekazuję natomiast jeszcze kilka istotnych informacji: liczbę wizyt w Moje oferty odświeżamy co godzinę i działa ona w cyklu 30 dniowym, tak samo jak popularność w ofertach. Nie zliczamy wizyt w ofertach od botów czy z Twojego konta.

Jeśli ktoś wchodzi po kilka razy i szybko odświeża jedną ofertę, może zostać przez system uznany za bota.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Minęły 2 dni, statystyki się aktualizują, moim zdaniem to problem z serwerami i aktualnościa.

Teraz wygląda to sensowniej. Ale trzeba był 2-ch dni. Ten sam fragment co na fotce przy założonym wątku.liczniki Audio_2.jpg

oznacz moderatorów

farfala-design
#7 Wielbiciel#

Niestety mija się tu Pani z prawdą zdecydowanie, prosiłam kilku znajomych żeby weszli na moje aukcje, licznik nic nie wykazał ... 

oznacz moderatorów

farfala-design
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie to samo, wygląda to tak jakby kompletnie nikt nie wchodził na aukcje, dla mnie to szok bo wróciłam na Allegro po dłuższym czasie a kiedyś miałam mnóstwo wejść i świetna oglądalność ...

oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Licznik jest skopany, ja nadal widzę te same bzdury co wcześniej, np 2 os. obserwują (ulubiają 😉 - de8ile) aukcję/ofertę i 0 (ZErO) wejść na liczniku po 3-4 h od wystawienia.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Wyszukiwarka nie działa, a ty się licznika czepiasz....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Serwis nie działa, całe Allegorio w pi..du, ale licznik konstatuję nie z dziś, tylko z ostatnich obserwacji przed m/w tygodniem.

oznacz moderatorów

willow_ufgood
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam, że licznik wyświetleń w ogóle nie działa.

W 9 aukcjach mam polubienia bez żadnych wyświetleń i jedną zakończoną aukcję również bez wyświetleń. Nie jest możliwe, żeby ktoś zdecydował się na zakup bez wchodzenia i sprawdzania treści aukcji. Nie jest możliwe, żeby wszyscy klikali polubienia bez zaglądania. Nie jest możliwe, żeby chodliwe przedmioty, które na pewno wiele osób ma w obserwowanych wyszukiwaniach nie miały żadnych wyświetleń. Odpowiedzi pracowników są kłamliwe.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@willow_ufgood Tę kwestię wyjaśniła już Natalia - ofertę można dodać do obserwowanych z poziomu listy ofert. Nie trzeba w nią wchodzić. Kupujący równie dobrze mogą sobie dodawać oferty do ulubionych, by zajrzeć do nich później. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów