anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Likwidacja konta

na-obcasach
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  mam trzy konta biznesowe na allegro,dwa z nich chciałbym zlikwidować.Można to zrobić tutaj,czy powinienem gdzieś napisać prośbę o usunięcie

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach konieczne będzie rozwiązanie umowy na tych dwóch kontach. Poniżej przesyłam najważniejsze informacje na ten temat. 

Aby rozwiązać umowę z nami, najpierw wyślij formularz. Będzie to równoznaczne z wypowiedzeniem umowy zawartej podczas rejestracji konta.

Okres wypowiedzenia

Okres wypowiedzenia potrwa 60 dni. W jego trakcie nie skorzystasz z większości funkcji Allegro, między innymi nie kupisz i nie wystawisz przedmiotów. Usuniemy także wystawione przez Ciebie oferty.

Będziesz mieć natomiast możliwość zalogowania się na swoje konto oraz dokończenia rozpoczętych zakupów, licytacji i Dyskusji. Po upływie 60 dni utracisz tę możliwość i dojdzie do rozwiązania umowy z Allegro.

Co zrobić przed rozwiązaniem umowy

  • Jeśli korzystasz z Abonamentu, wyłącz tę usługę w zakładce Abonamenty.
  • Jeśli masz otwarty rachunek fakturowy, ureguluj saldo na koncie Allegro i zamknij go w zakładce Faktury lub skorzystaj z przycisku [skontaktuj się z nami] pod tym artykułem.
  • Wypłać środki z Allegro Finanse (usługi PayU lub Przelewy24).
  • Opłać ewentualne zaległości wobec Allegro.
   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@la_nika ,dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

oznacz moderatorów