anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit ofert

petinek_pl
#12 Orędownik#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ "Nie wystawisz kolejnej oferty z tym produktem. W tej kategorii możesz przyłączyć max 5 ofert do jednego produktu. Znajdź inny produkt w Katalogu lub dodaj nowy" co to ma znowu być. Dlaczego zostały wprowadzone ograniczenia, co sprzedawca ma zrobić gdy dany produkt u producenta posiada np. 8 wzorów?Juz nie ma możliwości go wystawić albo piszecie zeby zmienic produkt. Ale produkt jest jeden to dlaczego na sile mam wymyślać nowy???

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie wiesz co zrobić ? 

oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

Nie wiem. Produkt ma swój ean i kod od producenta, nie jestem w stanie stworzyć nowego produktu. Konsultant napisał mi że mogę sobie wykupić kod w bazie gs..

oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

i dlaczego ktoś wprowadził taką głupią zmianę? Co komu przeszkadzało że produkt ma wiele wariantów np.kolorystycznych? To już teraz nie wolno tutaj tworzyć ani wystawiać nawet wielu wzorów? To też już jest zabronione i narzucane sprzeadwcy? Co jeszcze? Za chwilę nie będzie można nic dodać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl w takiej sytuacji różne wzory powinny być połączone z osobnymi produktami. 
Jeśli nie mają innych parametrów (np. EANów) powinnaś skontaktować się w tej sprawie z producentem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

@la_nika aha. I co mam producentowi powiedzieć? Że ma nadac inne kody bo allegro ma taki kaprys? 

oznacz moderatorów