anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista toksycznych klientów

Client:47220180
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich,

Co powiecie na stworzenie listy kupujących którzy dokonują transakcji tylko i wyłącznie po to aby zaszkodzić sprzedawcy bądź z którymi kompletnie nie można dojść do porozumienia?

oznacz moderatorów
81 ODPOWIEDZI 81

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ASORIS, jako, że jesteś nowy, to podpowiem ci coś. Jak chcesz swój wpis skierować do konkretnego użytkownika, kliknij @, i wybierz z listy, wtedy delikwent dostanie powiadomienie, że zwróciłeś się do niego🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Czytałaś najnowszego mejla od allegro? Podobno to ma się zmienić.

 

"Od 10 sierpnia na stronie oferty, zamiast czasu wysyłki, pokażemy czas najszybszej dostawy.

Do tej pory kupujący widzieli czas wysyłki, czyli informację o tym, w ile dni roboczych wysyłasz paczki. Teraz dowiedzą się, kiedy otrzymają swoje zamówienia. Data dostawy będzie uwzględniać czas przewozu paczki przez firmę logistyczną oraz inne czynniki, takie jak na przykład Twój urlop. Twoi klienci nie będą musieli przeliczać dni roboczych na kalendarzowe. Dzięki temu będą mogli też szybciej podjąć decyzję o wyborze Twojej oferty."

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, już 2 czy 3 dni temu to dostałam. Biorąc pod uwagę, że na dzień dzisiejszy, na liście ofert widnieją dopiski typu "dostawa jutro" dostawa we wtorek" itd., które jak mi się wydaje są wyliczane na podstawie średniej z godzin odbioru przez kurierów. I tak np. o 11.00 mam przy moich produktach dopisek "dostawa jutro", a kurier z Inpostu był  o 10. i jestem w ciemnej ..... Za to kurier DPD bije wszystkie rekordy, najwcześniej był 6.25, a najpóźniej 21.49.

Jak dla mnie, to idzie ku lepszemu.🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte "Za to kurier DPD bije wszystkie rekordy, najwcześniej był 6.25" - może po prostu jeszcze nie skończył zmiany😂 "a najpóźniej 21.49" - albo robi na nocną😁

PS 21:49, wyszłaś mu otworzyć prosto spod prysznica, to nie dziwota, że później przyjechał o 6:25😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, gość jest totalnie nieogarnięty. Jak wejdzie do samochodu szukać przesyłki, to nie ma go 15 min. Zleceń odbioru chyba wcale nie sprawdza, jak mam coś do wysłania, to muszę od rana do niego dzwonić, żeby przyjechał i zabrał. 😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Może po prostu wpadłaś mu w oko i w Twojej obecności krew mu odpływa z mózgu (czyt. traci rozum)😁

A może ten samochód w środku jest wielki jak TARDIS, kto wie🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, nie jestem pewna czy ta krew miała mu skąd odpływać. 🙃, a okulary ma ja denko od musztardówki, przebić się do oka trudno.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No jak skąd? Z góry w dół - grawitacja😏

"a okulary ma ja denko od musztardówki" - no widzisz jakiego miał zooma na Ciebie, aż nie musiał z auta wychodzić przez kwadrans😂
Swoją drogą, to opis okularów trochę pasuje do jednego z forumowiczów😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, z góry w dół, to by było za proste. Zwoje mózgowe czasami nie są takie chętne do wspópracy.😁

Tak, zooma ma, szczególnie, że zawsze jest upaprany razem z okularami smarem i innymi płynami pojazdowymi, to niewiele mu one .dają.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte To na pewno jest kurier, a nie mechanik podszywający się pod kuriera?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, gdyby był mechanikiem, to nie musiałby wiecznie naprawiać samochodu w trasie😀

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Skoro potrafi go naprawić w trasie, to widocznie jest też mechanikiem😂

A może jego auto, to jeden z tych słynnych "gruchotów", o których wspominał swego czasu pewien forumowicz🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, nie wiem jak teraz, ale kiedyś kurierzy DPD jeździli własnymi samochodami. Wiem, bo mieliśmy wtedy wyłączność na oklejanie ich samochodów. Trzeba było się napracować, żeby zakamuflować dziury wyżarte przez rdzę.😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Mówisz farbowałaś rude na blond😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, dokładnie, czasem trzeba było całe oklejać na biało, bo były innego koloru😅

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No widzisz, on jest kurier-mechanik, a Ty byłaś oklejacz-fryzjerka😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:47220180  Właśnie obejrzałem Twoją  przydługą  ofertę  sprzedaży.

Tobie chyba chodzi o listę toksycznych  sprzedawców dla kupujących?  Bo  sprzedawcy  mają  do takich celów "czarną listę"

A jeśli kiedyś  zaczniesz sprzedawać  to  najbardziej toksyczni będą  Twoi  znajomi, konkurencja.

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@br. a skąd przypuszczenie, że już nie sprzedaje. Wiele osób na AG pisze z konta pobocznego, nie sprzedażowego - chcą być incognito 😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Aditum   Więc chodzi o listę  klientów  czy o listę kont  incognito?  Jak by nie patrzeć  to  wszystko do  obejścia,  walka z wiatrakami.

oznacz moderatorów

Client:47220180
#8 Zapaleniec#

@br. odniosłem wrażenie, że nie przeczytałeś dokładnie moich postów. Konto z którego teraz piszę jest poboczne i w sumie jakie ma znaczenie z jakiego konta pisze? Zaproponowałem aby zrobić taką listę dla SPRZEDAJĄCYCH. Na Allegro Gadane jest mnóstwo postów o negatywnych opiniach, o klientach i podejściu Allegro do tego tematu. Owszem na czarną listę możesz dodać kupującego ale dodasz go w momencie jak już wystawi negatywną opinię, nie będziesz mógł z nim dojść do porozumienia czy po prostu coś nabroi.  A lista którą zaproponowałem miała na celu po prostu spisać wszystkich klientów z którymi nie można dojść do porozumienia, są toksyczni czy wulgarni itp. To ty bądź inny sprzedający zdecyduje czy chce dodać ich do czarnej listy czy nie.

oznacz moderatorów