anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista toksycznych klientów

Client:47220180
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich,

Co powiecie na stworzenie listy kupujących którzy dokonują transakcji tylko i wyłącznie po to aby zaszkodzić sprzedawcy bądź z którymi kompletnie nie można dojść do porozumienia?

oznacz moderatorów
81 ODPOWIEDZI 81

sklep_violin
#9 Pomysłodawca#

OK czyli jako kupujący mogę wszytko i konkurencje mogę zawalić negatywami i go skrzywdzić. (komentarz: kierowca był spocony i brzydko pachniał) Tak ta klientka mnie potraktowała jak by była z konkurencji. Natomiast ja chcę jedynie przestrzec przed tym klientem. Nie zamierzam nawet nikogo obrażać. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@sklep_violin  Po pierwsze statystycznie na Allegro zawsze trafisz na tego rodzaju ****.

Po drugie : jeżeli rzeczywiście core twojego biznesu to pobraniówki to trudno, jeżeli nie - wyłącz - to generuje masę problemów.

Po trzecie : Klienci zawsze będą obwiniali Ciebie za firmę kurierską - ktoś kiedyś opisywał że Kupujacy miał pretensje bo kurier przyjechał podczas lunchu czy jakoś tak...nic nie zrobisz ludzie myslący inaczej nie są w stanie rozgraniczyć Twoich działań, od działań firmy kurierskiej

Po czwarte : allegro zawsze stanie po stronie Kupującego, jeżeli zaś kupujacy nie ma racji lub cię "przewiezie" usłyszysz coś w rodzaju " Allegro nie jest bezpieczne dla Sprzedajacych i muisz to wliczyć w koszty"

@Client:47220180  czarna lista ( lub jej odmiany) nie zaw wiele daja bo ludzie mogą kupić jako niezarejestrowani. Swoją drogą jest tu sporo postów, gdzie osoby z czarnej listy uparcie chcą kupić u tego Sprzedającego... ??? życie

Ładny dzień - idź na spacer 😉

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów