anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ludzie nie odróżniają paczkomatu Inpost od One Boxa

arkadius69
#11 Animator#

Mam w okolicy Paczkomat i One Box obok siebie dosłownie kilkanaście metrów i przed chwilą nadawałem paczki w paczkomacie. Przed One boxem stała kobieta i otworzyła przez aplikację skrytkę w paczkomacie Inpostu po drugiej stronie chodnika,  widząc że żadna skrytka  One Boxu jej się nie otworzyła zadzwoniła na infolinie Inpostu z pretensjami że mają popsuty paczkomat ponieważ aplikacja pokazała jej że skrytka jest otwarta a ona nie widzi żeby jakaś skrytka się otworzyła.

Na szczęście pojawiłem się ja i powiedziałem jej że stoi przed złą maszyną 🙂 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

krejzole
#14 Krzewiciel#

To problem tej PANI,

zawsze pozostanie jej allegro protect

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

@krejzole i obciąży się sprzedawcę 😀

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

A sprzedawca dorzuci do ceny przedmiotu i koło się zamyka.

Tylko przychodzi moment gdzie porównywarka cen wskazuje mi tańsze sklepy od alergo.

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Ten moment już nadszedł dawno temu, jedynie co się jeszcze opłacało to kupować ze smartem tanie rzeczy za które w innych sklepach naliczają przesyłkę.

Jednakże i to się kończy bo kupujący zaczęli przeginać w drugą stronę, dobierając do smarta i zwrot, pozostawiając sobie produkt za kilka złotych z "darmową dostawą"

Stało się to już tak nagminnie, że sprzedawcy tańsze oferty wycofują ze sprzedaży albo dowalają taką cenę, że znowuż Allegro robi się najdroższe.

Ciekawi mnie to, że Allegro właściwie nic sobie z tego nie robi, jakbym nie zauważało problemu.

 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak to jest jak się ktoś podszywa pod innych!😛

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Powinni dla takich mało spostrzegawczych klientów wprowadzić jakiś większy dystans (coś jak z aptekami) by takich pomyłek uniknąć albo niech allegro szkoli jak odróżnić ziarno od plewy.

oznacz moderatorów