anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój asortyment - gdzie tu poprawa?

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Wszedłem z ciekawości w "mój asortyment". Od razu chwalą się "Od teraz mozesz efektywniej pracować z Katalogiem produktów Allegro, szybciej zarządzać cenami, magazynem i wieloma innymi cechami oferty."

No i patrzę jaka to poprawa efektywności - klikam na cenę (by ją zmienić) i nie da się. Dalej musze kliknąć 3x by wprowadzić nową cenę - faktycznie poprawa ;).

Kolumna "cechy" - co to? Zajmuje tylko miejsce.
Kolumna "katalog produktów Allegro"  - po co? Poprzednio nie było źle - pod tytułem aukcji  Teraz wiersze są bardziej rozepchane i jeszcze więcej trzeba scrollować by zobaczyć, po co taka zmiana?

Dodalibyście widok kompaktowy i możliwość szybkiej edycji danych oferty a nie takie coś. Dalej wszystko sprowadza się do schowanej akcji "edytuj ofertę"  jakby nie można umieścić linku do edycji "na wierzchu".

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Czy ty sądzisz, że Allegro zmiany wprowadza pod potrzeby sprzedawców i liczy się z wygodą obsługi interfejsu? Przecież to, gdzie oni mają wygodę sprzedawców pokazali dobitnie ostatnią zmianą sposobu nadań paczek Allegro, czy wcześniejszym skasowaniem MS.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@medalik_2009  Że nie wspomnę o skasowaniu apki Allegro sprzedaż. Wystawianie też przerobili, zakładka ze stanem przedmiotu wylądowała po prawej stronie i nijak nie mogę się do tego przyzwyczaić.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg z tych "dobrych zmian" ja najbardziej nie mogę odżałować uwalenia Menedżera Sprzedaży. Proste i czytelne wszystko było, a teraz upychają to wszystko w zakładce zamówienia, tylko dokładając pracy i nie panując nad poszczególnymi funkcjami. A już za upchanie tam WzA , to nie powiem co bym zrobił pomysłodawcy.... 😡👿

oznacz moderatorów

sonia74
#9 Pomysłodawca#

Prawda! Naćpane różności w jednym miejscu stało się nieprzejrzyste i nieczytelne; w dodatku nie można zmienić cennika dostawy w istniejącej  aukcji choć wszystkim wiadomo, że przewoźnicy ciągle podwyższają stawki czyli ceny rosną jak wszędzie w kraju. 

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Wszelkie zmiany na Allegro można różnie interpretować.
Część z nich jako sprzedawcy możemy wykorzystać, jednak większość nam nie pomaga.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zajrzyj na nasz kanał na YouTube! https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Cześć. Dziękuję Ci za te uwagi - przekażę je do zespołu zajmującego się rozbudową zakładki Mój asortyment. W planach mamy udoskonalenie tej zakładki i wdrożenie np. edycji ceny i liczby sztuk w ofercie bezpośrednio na liście ofert i produktów. Docelowo chcemy, żeby sprzedający w jednym miejscu mogli znaleźć informacje oraz narzędzia do zarządzania ofertami. 

Obecnie zakładkę "Mój asortyment" wyświetlamy tylko części sprzedających w ramach testu. W każdej chwili możesz wrócić do do zakładki Moje oferty (kliknij link – Pokaż poprzedni widok). 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

a dlaczego nie ma "etykiety" ? przecież to podstawa aby korzystać ze swojego magazynu pogrupowanych produktów na modele.

oznacz moderatorów

Happy-Colors-pl
#9 Pomysłodawca#

Czy można dołożyć w mój asortyment licznik ofert ile jest aktywnych a ile zakończonych jak w poprzednim widoku? 
Oraz czy można także zrobić możliwość przechodzenia do zakończonych aukcji z poziomu mój asortyment? 
Wcześniej jak aukcja była zakończona to mogłem wejść w nią z poziomu moje oferty a teraz tylko aktywne można kliknąć a zakończonych już nie 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Happy-Colors-pl Dziękuję za Twoje uwagi, przekazałam je już do zespołu odpowiedzialnego za tę zakładkę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Happy-Colors-pl
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze jedno zauważyłem, że jak zmieniam ilość wyświetlanych ofert np. na 120 to przy kolejnym wejściu w mój asortyment zmienia się na 20 wyświetlanych ofert, nie pamięta ostatniego wyboru. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Happy-Colors-pl Czy możesz doprecyzować o jakie dokładnie liczniki ofert i zakończonych chodzi? Nie do końca możemy dojść, o którą dokładnie funkcję z zakładki Moje oferty chodzi.

Jeśli chodzi natomiast o drugą kwestię to można przechodzić do zakończonych ofert w zakładce Mój asortyment - wystarczy zmienić ustawienie filtru "status oferty" na zakończona:

Mój asortyment.jpg

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Happy-Colors-pl
#9 Pomysłodawca#

Temat licznika
Gadane.png

Temat zakończonych ofert i przechodzenia do aukcji
Gadane1.png

oznacz moderatorów

korniszon123456
#8 Zapaleniec#

Nie wiem po co kombinować i aż tak przeobrażać coś, co było ok.

Trzeba było wprowadzić jakieś drobne zmiany, a nie tak jak teraz, gdzie jest to dla mnie mało czytelne.

oznacz moderatorów

sonia74
#9 Pomysłodawca#

Też jestem takiego zdania!

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Jeśli chodzi Ci o to:

licznik ofert.jpeg

@Happy-Colors-pl to liczbę ofert w tym nowym "ulepszonym, hiper-, super-widoku" masz na samym dole. Najlepiej korzystać z lupą 🙂

licznik ofert2.jpeg

oznacz moderatorów

Happy-Colors-pl
#9 Pomysłodawca#

Faktycznie, nie zauważyłem tego, masz rację lupa załatwia sprawę 🙂 

Wgl. to ilość wizyt i sprzedanych ofert oraz obserwujących ofertę to też mało czytelne a miejsce jest aby to powiększyć. 

oznacz moderatorów

Happy-Colors-pl
#9 Pomysłodawca#

Kolejny temat to brak grupowego zgłaszania ofert do wyprzedaż, okazja, nowość itp. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Happy-Colors-pl Dostałam informację, że tej opcji nie będzie już w Moim asortymencie. Jakiś czas temu wdrożyliśmy zakładkę Kampanie i programy, w której możesz zgłaszać oferty do kampanii i programów oraz nimi zarządzać.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ czyli robicie wszystko byle utrudnić pracę na Allegro? Może od narzędzi do obsługi sprzedaży czy wysyłek zatrudnicie w końcu osoby mające pojęcie o zarządzaniu tymi aspektami, mające pojęcie jak ważna jest ergonomia w tych procesach, a obecne szkodniki pogonicie w piguły? Zaproście proszę "eksperta" od tych najnowszych zmian na AG, chciałbym go uprzejmie pozdrowić.

oznacz moderatorów