anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój asortyment - gdzie tu poprawa?

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Wszedłem z ciekawości w "mój asortyment". Od razu chwalą się "Od teraz mozesz efektywniej pracować z Katalogiem produktów Allegro, szybciej zarządzać cenami, magazynem i wieloma innymi cechami oferty."

No i patrzę jaka to poprawa efektywności - klikam na cenę (by ją zmienić) i nie da się. Dalej musze kliknąć 3x by wprowadzić nową cenę - faktycznie poprawa ;).

Kolumna "cechy" - co to? Zajmuje tylko miejsce.
Kolumna "katalog produktów Allegro"  - po co? Poprzednio nie było źle - pod tytułem aukcji  Teraz wiersze są bardziej rozepchane i jeszcze więcej trzeba scrollować by zobaczyć, po co taka zmiana?

Dodalibyście widok kompaktowy i możliwość szybkiej edycji danych oferty a nie takie coś. Dalej wszystko sprowadza się do schowanej akcji "edytuj ofertę"  jakby nie można umieścić linku do edycji "na wierzchu".

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Nie widzę przeszkód, żeby zaprosić tutaj przedstawiciela zespołu odpowiedzialnego za ten obszar. Jeśli przyjmie nasze zaproszenie, to na pewno go tutaj poznacie, a w międzyczasie na pewno przekażę pozdrowienia od Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Nie wiem czy to nie logiczne, ale bierzecie wysoką prowizje od nas około 10%, więc raczej wymagamy pewnych funkcji. Problem w tym, że usuwacie stare funkcje ( szablony, nowe mój asortyment ). Po co to ruszacie ? Wcześniej nie było w 100% idealnie a teraz jest beznadziejnie. Chce przypomnieć, 1 marca została podniesiona prowizja od sprzedaży 

oznacz moderatorów

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

 Ja niestety nawet z lupą nie mogę się doszukać licznika ofert :)). Może ktoś pokaże gdzie się teraz on znajduje.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka
 
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie o to mi chodzi. Ta wielkość pokazuje liczbę ofert łamane przez liczbę stron. Czyli w tym konkretnym przypadku mówi o 1 ofercie na tej stronie spośród  wszystkich 4 stron z ofertami. I taka informacja też jest w Moje oferty. Mi chodzi o liczbę ofert w sumie na wszystkich stronach. I ta wielkość jest w Moje oferty na górze. Dla mnie to ważna wielkość, bo jeśli mam np. 500 ofert i sprzeda się jedna rzecz, to od razu to widzę bo licznik zmienia się na 499.  Informacja ile stron zajmują moje oferty nie jest mi tak naprawdę potrzebna.  

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

To nie jest prawdą to kłamstwo. Ciągle przekazujecie nasze sugestie i nic się nie zmienia. Nowe wysyłam z allegro. Czekam już 16 dzień na szablony wymiarów. Mam screeny gdzie pisaliście, że przekazujecie sugestie, że stary widok nie zostanie wyłączony dopuki błędy nie zostaną naprawione, że jeszcze kilka dni. I co i nic. Teraz siedzę codzienne i wpisuje te wymiary do każdej paczki. Teraz nowy widok magazynu. Założę się, że przekazywane nasze sugestie w tym temacie nie zostaną rozpatrzone. Wprowadzanie bubel i NIE PRZEKAZUJECIE NASZYCH SUGESTII DO ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Zapewniam Cię, że przekazujemy każdą sugestię, którą od Was otrzymujemy, dlaczego mielibyśmy Wasze uwagi zatrzymywać dla siebie? Zależy nam, abyście byli zadowoleni z narzędzi, które udostępniamy, ale niestety nie mamy wpływu na postęp prac technicznych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Dwa miesiące dwa systemy WzA działały równolegle. Do nowego widoku : sprzedawcy zgłaszali różne sugestie ( przez dwa miesiące ) mnóstwo tematów na forum. Od 16 dni nie działa stary widok. W nowym widoku przez 2,5 miesiąca nie wprowadzono naszych sugestii. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka wiem że jesteś najmłodsza stażem w zespole... Spytaj @msniezek na temat mitycznego zespołu testerów którzy podobno testują zmiany przed wdrożeniem.  Tak było z WzA tak jest i tutaj : wdrażamy cos i od razu wiemy ze to babol i mamy w planie poprawę/naprawę/ ulepszenie.... Niestety nic się przez lata nie zmieniło ; to jest żenujące.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@pinsplash zespołem testerów od lat są tu zwykli użytkownicy. Zmiany zaś wprowadzają i wymyślają osoby nie mające nic wspólnego z obsługą sprzedaży czy magazynu.

@ALCkow oni jedyne co potrafią to ubierać w piękne słówka to guano, które udaje narzędzie do zarządzania wysyłkami i sprzedażą. Też pamiętam obietnice, że nie wyłączą starego WzA, dopóki nie poprawią nowego systemu. Znów kłamstwa nam wciskano, nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne. A w dodatku co chwilę wychodzą nowe niedoróbki tego systemu.

oznacz moderatorów

Royboy12
#1 Nowicjusz#

I jeszcze data przy planowanym wystawieniu. Zniknęła w nowej wersji, a to BARDZO WAŻNA RZECZ. Prosze to poprawić

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

a gdzie są "Etykiety", na grzyba mi ten nowy interfejs skoro nie widzę swoich pogrupowanych produktów "Etykiety" ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@damianos99 Obecnie ta funkcja nie jest dostępna, ale będzie. Niestety nie jestem w stanie wskazać terminu jej wprowadzenia. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

makrama_z_pasja
#8 Zapaleniec#

Zakladka stała się bardzo nieczytelna i utrudnia szukanie i kontrolę ofert. Wszystko rozlazłe, trzeba szukać wzrokiem tych małych literek. Jestem wzrokowcem więc szybko ogarnialam co mi było potrzebne, teraz tyle skrolowania. Koszmar!  😞 ehhh Poprzedni widok był bardzo przystępny i jasny. Chociaż raz by nie ruszali tego co fajnie działało a tylko delikatnie poprawić funkcje jeśli coś nie było dostępne. 

oznacz moderatorów

Psychedelic99
#10 Popularyzator#

Nie przesadzaj, przyzwyczaimy się, to samo było lata temu jak allegro przechodziło usuwało HTML, też był lament że masakra, koniec allegro a wyszło rewelacyjnie

oznacz moderatorów

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

Do miski ryżu na wojnie też można się przyzwyczaić

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

dokładnie tak samo uważam, przykładem niech będzie PODSTAWOWA RZECZ, czyli ilość sprzedanych produktów w ciągu 30 dnia, przypominają mi się politycy, którzy ustalają zasady i prawa podmiotom gospodarczym, 100% tych polityków nigdy nie prowadziło działalności gospodarczej 😄

 

poniżej wyświetlanie ilości sprzedanego towaru /30 dni w starym i nowym, po co psuć to co było ok a jest obecnie prawie nie widoczne ?

 

damianos99_0-1651080122077.png

 

oznacz moderatorów

misio6000
#10 Popularyzator#

Zmiana bardzo niekorzystna promująca katalog produktów, który jest największą porażką zmian Allegro od początku (promowania wyłącznie niskich cen/różne przedmioty w jednym katalogu/ mnóstwo błędów). **piiip**yczny przycisk zakończenia oferty w kształcie pauzy najbardziej wyeksponowany gdzie akurat tą czynność robi się raz na 2 albo 3 lata ! Bo oferty się wznawiają. Natomiast wyszukiwanie swojego przedmiotu nie jest jak wcześniej od razu tylko trzeba kliknąć: "więcej filtrów"... Natomiast katalog produktów wyeksponowany na max typu: połącz z produktem, pracuj z produktem itd. Jakaś osoba po studiach na samej górze dostała duży hajs za ten **piiip**yczny katalog produktów i wszystko od 2 lat kręci się wokół tej najgorszej zmiany ever !!! Dużo, tanio, allegro - tak powinna brzmieć nowa dewiza allegro. Przypomnę tylko, że swojego czasu dewiza: dużo, tanio, tesco spowodowała duży spadek sprzedaży 🙂 Bo tanio=fatalna obsługa i obecnie w katalogu produktów domyślnie ustawione jest od najtańszych i najgorszych ofert pod względem obsługi klienta i samej jakości. Mówię o rzeczach używanych bo w nowych to już tak bardzo nie występuje, ale też np. zwroty pchane jako nówki i sprzedawane taniej idą na samej górze !

oznacz moderatorów

sonia74
#9 Pomysłodawca#

Popieram! Katalog produktów to totalny bubel bo nie wszystkie produkty mają EAN więc sprzedający "skądś" go biorą i dochodzi do tego, że Allegro łączy mi biustonosz z workiem cementu! 

oznacz moderatorów

Psychedelic99
#10 Popularyzator#

ktoś kto nazywa katalog produktów bublem nie ma pojęcia po co jest stworzony, akurat ten element to jest profeska w przypadku Allegro. Każdy legalnie wprowadzony produkt do obrotu przez importera (czytaj, przeszedł badania, ma cetryfikat RoHS, etc. wymagane dla danego typu produktu) posiada nadany kod EAN, dzięki temu, że Allegro segreguje produkty po kodach EAN te produkty mogą być w łatwy sposób katalogowane i reklamowane na zewnątrz np. na Ceneo jako oferta produktowa Allegro. Po kliknięciu klienta zainteresowanego zakupem klienta, który wyszukał ten produkt na Ceneo, ten uzyskuje dostęp do oferty sprzedawcy na Allegro etc. Ludzie wy potraficie wyłącznie narzekać, nie rozumiecie jak silnym narzędziem jest interfejs Allegro, który bije na głowę **piiip**a i inne tego typu wynalazki, macie narzędzia umożliwiające w łatwy sposób dotarcie z produktem do klienta, wykorzystujcie to a nie skupiajcie się nad tym, że po drodze trafiają się pewne utrudnienia jak błędy w katalogu. W katalogu produktów jest możliwość edycji parametrów technicznych, każdy może sam sobie edytować parametry wagowe, specyfikację, kolor produktu etc. a dodatkowo jest możliwość zgłoszenia tych błędów. Allegro buduje coraz lepszy system sprzedaży, potężny katalog produktów, który ma ułatwić dotarcie do klienta a tu wieczne narzekania, ogarnijcie się malkontenci i zacznijcie korzystać z narzędzi jakie macie do dyspozycji.

oznacz moderatorów