anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój produkt został odłączony od katalogu produktów - jestem producentem...

siesio
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

mam problem. Jesteśmy producentem zeszytów z oferty 15663302139. Produkt ma swój własny EAN, który jest zarejestrowany na naszą firmą w bazie GS1. Dziś dostałam maila, że mój produkt został odłączony od katalogu Allegri, bo jest niepoprawnie podłączony...

Proszę o poprawienie tego, bo przypuszczam, że jakiś jacek czy inny wacek nabroił coś w produkcie w katalogu Allegro i teraz ja mam problem.

 

Numer oferty:

15663302139

EAN produktu w katalogu: 5904873456757

Nie mogę mieć niepoprawnie podłączony produkt, bo przecież ja jestem producentem, sama tworzyłam ten produkt w Waszym katalogu itd 😛 😛 😛

 

Przy próbie podłączenia mam taki komunikat:

"Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Nie połączysz oferty z wybranym produktem. Produkt nie pasuje do oferty i został już wcześniej odłączony. Wybierz inny produkt."

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@siesio to musisz sobie zgłosić błąd w produkcie, nam azjatyccy przyjaciele codziennie zmieniają dodane przez nas produkty, całymi setkami 😉 

oznacz moderatorów

siesio
#10 Popularyzator#

No właśnie nie mogę, bo teoretycznie wszystko jest ok. Nie wiem o co chodzi, dlatego napisałam tutaj. Współczuję Wam w tym razie... U nas azjatyccy przyjaciele nie wchodza w grę bo produkujemy zeszyty w języku polskim 😄 😄 😄

 

Najśmieszniejsze jest to, że jest idealnie wszystko wypełnione prawidłowo dla tego produktu, a odłączyło. Ktoś coś musiał namieszać i to nie byliśmy my...

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@siesio "U nas azjatyccy przyjaciele nie wchodza w grę bo produkujemy zeszyty w języku polskim"

Ale co to ma do tego? Dla nich zeszyt to jest zeszyt i cała reszta nie ma znaczenia. 
Przecież tu ostatnio był temat, że nawet książki sprzedają 😉 

oznacz moderatorów

siesio
#10 Popularyzator#

Aha 😛 nie wiedziałam. Co nie zmienia faktu, że na pewno naszego produktu raczej nie mają 🙂 Tutaj mam pewność.

Mój problem polega na tym, ze odpięło mój produkt od katalogu, mimo że wszystko jest wypełniony dokładnie tak samo jak w katalogu to wpisywałam... I nie mam co tam zmienić bo jest dokładnie tak samo. Więc jakiś dziwny fakap, stąd czekam na wypowiedź kogoś z Allegro...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@siesio mają mają 100 oryginalniejszych od twojego oryginału oryginalnych podróbek made in china

oznacz moderatorów